Kultúra

Ďalší júnový týždeň v Prešove prinesie Jahodové polia, Longital aj Zbabranú hru

Žiť je nutné aj kultúrne. Preto by ste sa v najbližší týždeň rozhodne mohli zamerať aj na túto oblasť, veď podujatí tu bude na programe hneď niekoľko.

Ilustračný obrázok k článku Ďalší júnový týždeň v Prešove prinesie Jahodové polia, Longital aj Zbabranú hru
8
Galéria

Letné kino Pocity: Joker

17. júna 21.00 v Záhradnom kine

Skrachovaný komediant Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) sa dlho pohybuje na tenkej hranici medzi realitou a šialenstvom. V jeden deň sa potuluje vo svojom obleku klauna po uliciach Gotham City a dostáva sa do konfliktu s brutálnymi zlodejmi.

Summer Cup 2020

18. júna 20.00 vo Wave

Opäť sa stretnete na PubQuiz-e, čaká na vás 51 zábavno-vedomostných otázok rozdelených do 3 kôl. Pôvodné návrhy na avizovanú tému boli spísané do ankety v diskusii podujatia.

Burza starožitností a kuriozít

19. júna 8.00 na Hlavnej

Opäť sa do centra Prešova po dlhej pauze vracia obľúbené podujatie, ktoré využívajú najmä zberatelia. Čaká vás burza starožitností a kuriozít.

Zbabraná hra

19. júna 18.30 v DJZ

Hra Henryho Lewisa, Jonathana Sayera a Henryho Shieldsa The Play That Goes Wrong (Zbabraná hra) získala v roku 2015 Laurence Olivier Award za najlepšiu komédiu, v roku 2016 cenu Moliere za najlepšiu komédiu, v roku 2017 cenu TONY za najlepšiu scénografiu a mnoho, mnoho ďalších.

Longital

19. júna 20:30 v Christianii

Od ich posledného koncertu pred ľuďmi uplynú 4 mesiace. Za toto obdobie sa veľa udialo… vrátili sa k dlho odkladanému, k prírode, sami k sebe.

Jahodové polia – podujatie je zrušené!

21. júna 19.00 vo Wave

Prešovské národné divadlo uvádza celookresnú premiéru najmenšieho svetovo uznávaného muzikálu Jahodové polia. Uvidíte strhujúci tanec očnými buľvami, bez choreografie Jána Ďurovčíka.

V obrazoch nájdete aj zábery z výstavy o pravoslávnej cirkvi v Prešove.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Obrazom: Výstava o pravoslávnej cirkvi v Prešove
8
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie