Správy

Cyklochodník na Mukačevskej: Znášal ťažké stroje, teraz ho začali opravovať, FOTO

Od 6. decembra prešiel zaťažkávacou skúškou, znášal tony ťažkých strojov po výbuchu plynu. Teraz už cyklochodník na Mukačevskej ulici začali opravovať.

Ilustračný obrázok k článku Cyklochodník na Mukačevskej: Znášal ťažké stroje, teraz ho začali opravovať, FOTO
Zdroj: Dnes24.sk

Mesto Prešov v uplynulých dňoch začalo s opravou cyklochodníka na Mukačevskej ulici, ktorý bol poškodený počas realizácie záchranných prác súvisiacich s asanáciou bytového domu na Mukačevskej č. 7.

Do 15. augusta

„Okrem cyklochodníka na Mukačevskej ulici bude zrealizovaná aj oprava nájazdovej rampy a schodiska od Mukačevskej č. 3 po miestnu komunikáciu Mukačevská – Jazdecká,“ uviedol hovorca mesta Vladimír Tomek.

Ako dodal, stavebné práce budú zahŕňať odstránenie poškodeného asfaltového krytu, vrátane podkladu. „Pribudne nový asfalt, zámková dlažba, oceľové zábradlie, vodorovné dopravné značenie s reflexnou úpravou a obrubníky,“ doplnil hovorca.

Zmluvný termín dokončenia prác je stanovený na 15. augusta 2020. „Celkové náklady predstavujú takmer 79-tisíc eur vrátane DPH. Zhotoviteľom je Správa a údržba komunikácií mesta Prešov s.r.o.,“ doplnil na záver Tomek.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Obrazom: Poškodený cyklochodník na Mukačevskej začali opravovať
9
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie