Správy

Cestujúci vlakmi, oboznámte sa s tým už teraz: Neďaleko Prešova prebieha výluka

Pripravte sa na prepravu náhradnou autobusovou dopravu. V úseku neďaleko Prešova totiž prebieha výluka, práce vykonajú ŽSR vlastnými personálnymi kapacitami.

Ilustračný obrázok k článku Cestujúci vlakmi, oboznámte sa s tým už teraz: Neďaleko Prešova prebieha výluka
Zdroj: TASR

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) začali 14. mája v čase od 8.30 do 19.00 a budú pokračovať 15. mája v čase od 8.30 do 19.00 a 16. mája v čase od 8.30 do 13.40 v realizácii výlukových prác v úseku Drienovská Nová Ves – Prešov.

Vzhľadom na to, že ide o jednokoľajnú trať, cestujúci budú prepravovaní náhradnou autobusovou dopravou, ktorú zabezpečuje dopravca ZSSK.

V rámci tejto výluky sa v uvedenom medzistaničnom úseku zrealizujú oprava a údržba mostného objektu v km 14,228, súvislá výmena mostníc, oprava mostnej konštrukcie, výmena a doťahovanie upevňovadiel, oprava geometrickej polohy koľaje, doplnenie, zhutnenie a úprava štrkového lôžka do profilu a smerová a výšková úprava koľaje na traťovú rýchlosť. Informáciu poskytol hovorca ŽSR Michal Lukáč.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

A videli ste už v Prešove výstavu venovanú Andymu Warholovi? Kliknite si fotogalériu.

Parádna výstava týkajúca sa Warhola: V Prešove sú aj takéto zaujímavosti!
9
Galéria
Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie