Ľubomír Hudačko Krimi

Bitka v prešovskom trolejbuse: Na mladíkov sa to sype, takto im rozšírili obvinenia!

Kauza bitky v prešovskom trolejbuse má pokračovanie. Trojica mladíkov totiž čelí ďalšej zlej správe. Policajný vyšetrovateľ im rozšíril obvinenia!

Ilustračný obrázok k článku Bitka v prešovskom trolejbuse: Na mladíkov sa to sype, takto im rozšírili obvinenia!
Foto: Ľubomír Hudačko / Zdroj: Dnes24.sk

Traja mladíci po tom, čo boli prepustení na slobodu službukonajúcim policajtom, sa onedlho opäť dostali do policajnej cely. Už sme informovali, že polícia všetkým trom vzniesla obvinenie pre trestný čin výtržníctva formou spolupáchateľstva. A teraz čelia ďalšej nepríjemnej správe! Muži zákona im totiž rozšírili obvinenia.

„Všetci traja sú obvinení z výtržníctva, navyše boli obvinení aj z ublíženia na zdraví a jeden z nich aj z nebezpečného vyhrážania,“ uviedol hovorca KR PZ v Prešove Daniel Džobanik.

Mladíci v prešovskej MHD podľa polície udierali a kopali do tváre i celého tela muža (40), ktorý ich upozornil na nevhodné správanie. „Hneď po upozornení mladíci muža fyzicky napadli, udierali ho a kopali do tváre i celého tela. Trolejbus medzitým došiel na zastávku na ulici Levočskej, v Prešove, kde útočníci vystúpili von pričom strhli so sebou aj napádaného muža. V útokoch pokračovali aj ďalej,“ dodala hovorkyňa KR PZ v Prešove Jana Migaľová.

Podľa hovorkyne bol napadnutý muž prevezený do nemocnice na ošetrenie – utrpel viaceré zranenia. Predpokladaná doba liečenia bola predbežne stanovená na sedem dní.

Čítajte o prípade viac!

Na prípad reagovala aj Generálna prokuratúra!

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM