Výsledky futbalových zápasov na východe: Pozrite si prehľad športových zápolení

V novej sezóne vám opäť na stránkach spravodajského portálu Prešov24 prinášame prehľad futbalových výsledkov skupiny Východ. Prvé kolo má za sebou už aj III. liga, kde bojuje o body prešovská juniorka. Doma sa jej však s Giraltovcami nedarilo, ale tri body bralo Áčko zelenobielych v Dolnom Kubíne.

Ľubomír Hudačko
Ilustračný obrázok k článku Výsledky futbalových zápasov na východe: Pozrite si prehľad športových zápolení
Zdroj: TASR

II. Doxxbet liga 2. kolo, skupina Východ:

MFK Dolný Kubín – 1. FC Tatran Prešov 0:3 (0:1)

Góly: 24. Patrik Jacko, 61. L. Eliaš, 90. Belejík ŽK: 60. Čučka, 80. Sopúch, 87. Buška – 61. L. Eliaš, 66. Belejík, 71. Patrik Jacko R: Krivošík – Chládek, Hrmo, 412 divákov

FK Bodva Moldava n. Bodvou – MŠK Rim. Sobota 1:0 (1:0)

Gól: 35. Petričko ŽK: 31. M. Gálik, 45. L. Lupták (obaja Rimavská Sobota) ČK: 32. M. Gálik (Rimavská Sobota) R: Korista – Tomčík, Jánošík, 1320 divákov

MFK Tatran Liptovský Mikuláš – Slavoj Trebišov 1:2 (1:1)

Góly: 45. Kurák (11m) – 30. M. Olah (11m), 87. Lišivka (vlastný) ŽK: 29. Papaj, 52. Pastva, 68. Lišivka – 33. T. Tomko, 45. Dragula, 65. J. Capko R: Špaček – Borsányi, Barenčík, 372 divákov

FK Poprad – Partizán Bardejov 2:0 (0:0)

Góly: 68. R. Ujčík, 80. L. Kubus ŽK: 59. M. Ferenc – 45. Gruca, 68. Palša, 70. L. Zápotoka R: Glova – E. Weiss, Ádám, 1424 divákov

MFK Zemplín Michalovce – MFK Košice „B“ 2:1 (1:0)

Góly: 4. (11m) a 88. Vernon De Marco Morlacchi – 71. Dimun ŽK: 15. Marcos Calero Pérez, 90. Streňo – 63. Vancák R: Molitoris – Benko, Perát, 1140 divákov

FC Lokomotíva Košice – MFK Lokomotíva Zvolen 0:2 (0:2)

1. kolo 3. ligy, skupina východ:

1. FC Tatran Prešov juniori – MFK Slovan Giraltovce 0:1 (0:0)

Gól: 58. Verčimák, bez žltých kariet, pred 80 divákmi rozhodoval Marcin (Holp, Mišková) Zostava 1. FC Tatran Prešov juniori: Barát – Poremba (61. D. Jacko), Jopek, Keresteš (80. Balun), Benes, Šafranko, Hirka, Štefančík, Luberda, Hruška, Kraľovič

Haniska – V. Revištia 4 : 0

Plavnica – Sabinov 1 : 0

Vysoké – Tatry Lipany 0 : 0

Humenné – Snina 1 : 1

Vranov -Sp. Nová Ves 2 : 1

Stropkov V. – Opátske 2 : 1

Zdroj: Dnes24.sk