Hádzaná

Hádzanárky Prešova zvíťazili v piatkovej dohrávke 15. kola MOL ligy na domácej palubovke nad DHC Plzeň 34:27. O deň neskôr však podľahli Písku.

Ilustračný obrázok k článku Výhru vystriedali prehrou: Prešovské hádzanárky najprv oslavovali, potom smútili

V piatkovej dohrávke 15. kola MOL ligy prešovské hádzanárky podali výborný výkon a súperky z Plzne zdolali o sedem gólov. O deň neskôr v ďalšom kole však už nestačili na Písek, v tabuľke im tak práve Sokol odskočil na aktuálny rozdiel troch bodov.

Výrazné gólové manko doťahovali už po prvom polčase, išlo o desať zásahov, ktoré sa Prešovčankám po prestávke už nepodarilo vyrovnať. Tímu nepomohla ani červená karta pre oporu tímu, Viktóriu Vencurikovú.

• 180 divákov

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Nedávno bojovali o Slovenský pohár volejbalisti Prešova. Unikol im len o kúsok, kliknite si fotogalériu.

Boli blízko, no berú iba striebro: Prešovskí volejbalisti hrali finále pohára