Parádny zápas našich hokejistov. Spišiakom sme na domácej pôde uštedrili naozaj ukážkový debakel.

Ilustračný obrázok k článku Východniarske derby Prešov verzus Spišská: Súperom sme uštedrili poriadny gólostroj

V 29. kole 1. hokejovej ligy hostili naši hokejisti súpera zo Spišskej Novej Vsi. Vo východniarskom derby mali naši hráči navrch a poriadne si zastrieľali. Predviedli doslova gólostroj!

Po prvej tretine sme viedli o jeden gól, no po päťminútovej presilovke, kedy naši hokejisti uštedrili súperovi až štyri góly, bolo všetko jasné. V poslednej tretine už naši hráči len vylepšovali ešte viac skóre a Spišiakov privádzali do zúfalstva.

Po tretinách (1:0, 5:1, 3:0) sme sa tak mohli tešiť zo zaslúženého víťazstva. Najbližší zápas nás čaká 9. decembra, kedy naši hokejisti vycestujú za svojim súperom do Trnavy.

Góly: 29., 31. Mikolášek, 29., 58. Kokavec, 10. Mikula, 31. Novický, 40. Šimčák, 49. Jokeľ, 53. Duplinský – 25. Hamráček.

Penguins Prešov – HK Spišská Nová Ves 9:1