Vyberajte spolu s nami: Kam za relaxom cez tento víkend v Prešove?

Víkend a oddych, to jednoducho ide k sebe. Kam sa počas neho vybrať za relaxom v Prešove? Pozrite si tipy našej redakcie na zaujímavé akcie.

Ľubomír Hudačko
Ilustračný obrázok k článku Vyberajte spolu s nami: Kam za relaxom cez tento víkend v Prešove?
Foto: Ľubomír Hudačko

Verejné korčuľovanie

27. a 28. januára od 9:05 v PSK aréne

Návštevníkov čakajú na Sekčove korčuľovania rôznych kategórií, deti sa môžu tešiť na detské, ale na svoje si prídu aj starší s prácou hokejky a puku.

Smejko a Tanculienka

27. januára 10:00 v Kine Scala

Ponuka predstavenia Kuk, ani muk! Úplne nové predstavenie s najobľúbenejšími chrobáčikmi Smejkom a Tanculienkou. Dokonca príde aj ich kamarát motýlik Huncúlik a spoločne zahrajú nové hity z tretieho DVD Kuk, ani muk!

Vermírne otázniky

27. januára 11:00 v planetáriu

Hudobný program pod umelou hviezdnou oblohou pre deti od 5 rokov.

Podvodníčky

27. januára 19:00 v Divadle Alexandra Duchnoviča

Bláznivá komédia. Peniaze vládnu svetu… Získať sa dajú nielen poctivou prácou, ale aj účasťou v rôznych súťažiach či reality show.

Bulp & Purist Ostrov hudby Tour 2018

27. januára 21:00 vo Wave

Nezávislí hudobníci a vydavateľstvá sa už po druhýkrát spojili, aby vytvorili unikátnu kompiláciu Ostrov hudby. Ocitli sa na nej známe mená aj nové zaujímavé tváre slovenskej hudobnej scény, ktoré poskytli spolu 18 pesničiek, zväčša úplne nových a doteraz nevydaných.

Zlatý kľúčik

28. januára 16:00 v Divadle Alexandra Duchnoviča

Buratino, hlavný hrdina rozprávky Alexeja Tolstého Zlatý kľúčik alebo Buratinove dobrodružstvá, je nezbedná, neposlušná a nekonečne zvedavá, ale napriek tomu sympatická drevená bábka s dlhým nosom, ktorý akoby bol predurčený, aby ho jeho majiteľ strkal, kam netreba.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame