Ľubomír Hudačko Od Vás

VIDEO: Romantický nápad, ktorý nemá chybu. Mladík v prešovskom kine požiadal priateľku o ruku

S kamarátmi natočil trailer na neexistujúci film, ktorý rozpráva skutočný príbeh o ich láske. V prešovskom kine ho premietali hraný hercami pred oficiálnym filmom, na ktorý prišla jeho priateľka. Pozrite si dojímavú žiadosť o ruku.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Romantický nápad, ktorý nemá chybu. Mladík v prešovskom kine požiadal priateľku o ruku
Zdroj: Dnes24.sk

Príbeh vymýšľali „za behu“, na základe okamihov, ktoré dvojica zažila. Výsledkom je dojímavý trailer k neexistujúcemu filmu, napriek tomu však s happyendom.

V snímke sa predstavili na poste žiadateľa o ruku herec Frederik Ferenc, ktorý je zamestnanec Divadla Jonáša Záborského v Prešove a Janka Bartošová ako nádejná nevesta, ktorá študuje konzervatórium v Košiciach. Obaja predstavovali vo videu príbeh lásky mládenca Miloša k Lenke. Aj keď boli čas a prostriedky na kvalitné nahrávanie zvuku počas natáčania viac žiaducim ako dostupným tovarom, výsledok stojí naozaj za to a zaručene ho je potrebné vidieť.

Réžiu mal na starosti Jozef Šimko, ktorý zobral projekt ako výzvu: „Pre mňa a som si istý, že aj pre ostatných bolo natáčanie zážitkom. Vďaka atmosfére, aj vďaka ľuďom, ktorí nám bezúhonne pomáhali. V podstate nám nikto nepovedal nie a skôr som mal pocit, že sme im urobili krajší deň,“ hovorí.

Šimko si pochvaľuje ochotu počas natáčania v podniku, kde mali k dispozícii jednu časť reštaurácie iba pre seba, veľkú pomoc dostali od nemocnice Oáza v Prešove, napriek plnému stavu im umožnili natáčať po stretnutí s riaditeľkou na ľubovoľný čas. V ústrety tímu vyšli aj na vyhliadkovej veži, k dispozícii mali aj špeciálnu súkromnú diskotéku v klube a vo filme si zahral aj zamestnanec predajne, keď potrebovali natočiť kanceláriu.

„Všade boli mimoriadne ochotní. Tiež musím pochváliť prístup zamestnancov a vedenia prešovského kina, ktorí sa do toho zapojili,“ dodal na záver dojímavého príbehu. A či povedala budúca nevesta Lenka áno? Dozviete sa vo videu :-)

Žiadosť o ruku
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie