Ľubomír Hudačko Futbal Futbal

Večer šampiónov opäť s 1. FC Tatran Prešov: V centre Šariša sa schyľuje k nevídanému stretnutiu!

Fanúšikovia prešovského futbalu a kompletný káder 1. FC Tatran Prešov si v sobotu 16.11.2013 budú spolu merať sily počas výnimočného Večera šampiónov. Akcia plná zábavy sa uskutoční v Extreme music clube na Zemplínskej ulici na Sekčove.

Ilustračný obrázok k článku Večer šampiónov opäť s 1. FC Tatran Prešov: V centre Šariša sa schyľuje k nevídanému stretnutiu!
Zdroj: Dnes24.sk

Stretnutie hráčov klubu s fanúšikmi, pri ktorom si vzájomne otestujú svoje vedomosti, ale najmä dostanú výbornú príležitosť navzájom sa porozprávať, sa do Prešova vracia v rozšírenej verzii. Na rozdiel od minulého roka, kedy klub zastupovala trojica hráčov, budú mať teraz fanúšikovia možnosť stretnúť sa a podiskutovať s kompletným kádrom Jozefa Kostelníka.

„Po výborných skúsenostiach z minulého roka pokračujeme aj tento rok. Už túto sobotu sa stretneme v Extreme music clube na Zemplínskej ulici v Prešove. Keďže v popoludňajších hodinách hráme domáci zápas so Šaľou, stretnutie s fanúšikmi začína až vo večerných hodinách, teda od 20.00 hod.,“ hovorí vedúci mužstva Ján Šafranko.

Paralela piva a športu

Počas Večera šampiónov sa predstaví zábavná forma paralely piva a športu. „Za zrodom každého šampióna sa skrýva vždy veľké množstvo úsilia – či už ide o šampióna v podobe obľúbeného piva alebo športového klubu. Predstavitelia miestneho športového tímu budú spolu s konzumentmi vo svojom obľúbenom podniku debatovať o zrode ich úspechu, ktorý moderátor prepojí s témou piva,“ vysvetľuje Monika Kottmanová.

Zábavný test znalostí

Pre hráčov aj fanúšikov je počas Večera šampiónov pripravený zábavný vedomostný test, ktorého víťaz získa titul. Test preverí znalosti fanúšikov o ich obľúbenom futbalovom klube a zástupcovia klubu zas absolvujú test na rôzne pivné témy – história piva, jeho výroba, technológia či správne čapovanie piva. Oba tábory si tak overia svoje znalosti v daných témach a dozvedia sa nové a zaujímavé informácie.

Večer plný zábavy a zaujímavých faktov o futbale si určite užijú všetci fanúšikovia toho najlepšieho futbalu a piva.

Foto: Ilustračné/Viktor Zambroský

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM