Rôzne

V Prešove sa v horúčavách môžete zadarmo osviežiť vo Vodnom bare: Takýto nápoj ponúka

Na Hlavnej ulici v Prešove môžu ľudia využiť počas horúčav služby Vodného baru. Zadarmo vám tam ponúknu takýto nápoj...

Ilustračný obrázok k článku V Prešove sa v horúčavách môžete zadarmo osviežiť vo Vodnom bare: Takýto nápoj ponúka
4
Galéria

Prešovčania a návštevníci metropoly Šariša sa môžu v horúcich letných dňoch osviežiť zdarma pitnou vodou vo Vodnom bare. Východoslovenská vodárenská spoločnosť (VVS), a. s., závod Prešov ho v spolupráci s mestom Prešov odovzdala do užívania vo štvrtok popoludní.

S citrónom či mätou

Vodný bar sa nachádza v centre mesta, na Hlavnej ulici pri mestskom úrade. Prešovčania si tak môžu vyskúšať novú službu, ktorú vodári zabezpečujú v Košiciach a v prípade organizovania niektorých väčších podujatí aj v iných mestách východného Slovenska.

„Obsluha ponúka každému smädnému čerstvú pitnú vodu z vodovodu, ochutenú čerstvým citrónom a mätou. Nápoj bez bubliniek, bez kalórií a rôznych pridaných látok, je tým najlepším občerstvením počas horúcich letných dní a najzdravším pre pitný režim. Osvieženie sa podáva v papierových pohároch, ktoré sú ekologické a šetrnejšie voči životnému prostrediu ako plasty. VVS, a. s., už dlhodobo bojuje v rôznych kampaniach proti plastom a nápojom podávaným v jednorazových plastových fľašiach,“ uviedla agentúra Penelopa, ktorá mediálne zastupuje VVS, a. s.

Vodný bar bude k dispozícii počas pracovného týždňa v dňoch, keď bude teplota vzduchu presahovať 30 °C, v čase od 10.00 do 17.00.

A v obrazoch si pozrite, ako spomínaný Vodný bar vyzerá. Kliknite si fotogalériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Lákadlo v centre Prešova: Osviežiť sa v horúčavách môžeme vo Vodnom bare
4
Galéria
Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie