Monika Földešiová Tlačové správy

Tip na knihu: Sledujte hrdinov a staňte sa hrdinami pre druhých

Predstavte si, že existuje mapa, ktorá vám krok za krokom ukáže, ako sa dostať z miesta, kde sa teraz nachádzate a kde možno nie ste celkom spokojní... k životu, ktorý máte prežiť. K tomu najúžasnejšiemu, najbohatšiemu, najuspokojujúcejšiemu a najoslňujúcejšiemu životu, o akom ste kedy snívali.

Ilustračný obrázok k článku Tip na knihu: Sledujte hrdinov a staňte sa hrdinami pre druhých
Zdroj: Dnes24.sk

HRDINA je tá mapa pre váš život.

"Táto kniha je o príbehu. Príbehu, ktorý mi zmenil život a v priebehu histórie menil aj životy mnohých iných ľudí,“ píše svetoznáma Rhonda Byrneová. Vo svete i u nás preslávila megahitom Tajomstvo – The Secret, z ktorého sa len na Slovensku predalo vyše 110.000 kusov. Neuveriteľné číslo. Nasledovala Sila, Zázrak a teraz prichádza úspešná autorka s Hrdinom. Je to jej najnovší a doteraz najvýznamnejší projekt, ktorý vám zmení svet.

Rhonda Byrneová sleduje cesty dvanástich ľudí, v súčasnosti najúspešnejších na planéte, cez ktorých nás naučí, ako využiť svoje vnútorné sily na prekonanie prekážok a na splnenie aj tých najneuveriteľnej­ších snov. Ich príbehy sú inšpirujúce a ukážu, ako nájsť svoje vlastné poslanie a aké kroky podniknúť, aby sa váš vysnívaný život stal každodennou realitou.

Podľa Rhondy Byrne sme sa narodili s nesmiernymi schopnosťami, ktoré nám umožnia realizovať svoje sny a prekonať každú skúšku, prekážku a výzvu, ktorá nás postretne. Keďže sme sa však narodili do obmedzeného hmotného sveta, naša myseľ a vedomie sa úmerne tomu zúžili. Akoby zleniveli, spohodlneli. Je čas prebudiť v sebe tieto výnimočné schopnosti. Objaviť ich a využiť pre lepší a úspešnejší život. Taký, ktorý sa vám bude páčiť ešte viac.

Nikoho po narodení nečaká dokonalý život. Ak by to tak bolo, nemali by ste o čo usilovať a nemali by ste nutkanie niečo so svojím životom urobiť. Nemali by ste vôbec žiadne sny. Bez ohľadu na to, do akých okolností ste sa narodili, aký rodinný život ste zažili a aké vzdelanie ste dostali či nedostali, prišli ste sem, aby ste uskutočnili svoje sny, a bez ohľadu na vašu terajšiu situáciu máte všetky predpoklady na úspech!

--- úryvok z novinky HRDINA od Rhomndy Byrneovej

Rhonda Byrneová začala svoju cestu filmom Tajomstvo, ktorý si pozreli milióny divákov na celej planéte. Nasledovala kniha Tajomstvo, celosvetový bestseller, ktorý bol preložený do 50 jazykov v náklade 25 miliónov výtlačkov. Kniha Tajomstvo sa udržala na zozname najpredávanejších titulov uverejňovanom v New York Times už vyše 200 týždňov a je v ňom stále.

Denník USA Today ju nedávno vyhlásil za jednu z 20 najpredá­vanejších kníh za posledných 15 rokov. Rhonda pokračovala vo svojom prevratnom diele vydaním knihy Sila v roku 2010 a Zázrak v roku 2012, ktoré sa tiež stali najlepšie predávanými knihami na zozname New York Times.

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM