Monika Földešiová Kultúra

Tip na knihu: Mrazivý triler, ktorý vás priklincuje k stoličke!

Naša dnešná hrdinka pozná presný dátum svojej smrti a dokonca vie, ako zomrie. V uplynulých rokoch vždy v ten istý deň zaškrtili jej priateľky a polícii sa nikdy nepodarilo vypátrať vraha, ani motív. Teraz už zostala len ona, o štyri dni má zomrieť, no nijako to vrahovi nemieni uľahčiť.

Ilustračný obrázok k článku Tip na knihu: Mrazivý triler, ktorý vás priklincuje k stoličke!
Foto: Monika Földešiová

Takto sa začína napínavý psychotriler Lisy Gardnerovej Chyť ma!. Mrazivý príbeh, ktorý vás priklincuje k stoličke a rozhodne ho prečítate skôr, ako za tie štyri dni. Autorka vtesnala celý príbeh do štyroch dní od okamihu, ako Charlene (ktorá má čoskoro zomrieť rukou vraha) vyhľadá najlepšiu bostonskú detektívku Warrenovú s nezvyčajnou žiadosťou: o štyri dni ma zaškrtia, skúste vyšetriť moju vraždu skôr, ako sa tak stane…

Charlene jej vyrozpráva neuveriteľný príbeh o svojich priateľkách, ktoré každý rok ktosi zavraždil, o tom istom dátume a o vyšetrovaní, ktoré nikam neviedlo. Dokonca ani Charlene nepozná dôvod vraha, no celý rok sa tvrdo pripravovala na osudný dátum. Telesne i duševne, naučila sa výborne strieľať, biť sa a je rýchla ako málokto.

Detektívka Warrenová začína vyšetrovať, no kryje si aj chrbát: čo ak Charlene nie je obeť, ale páchateľka dokonalých zločinov? Naozaj ju prenasledujú temné tiene minulosti, skutočne je v nebezpečenstve? Alebo skrýva desivé tajomstvo a najväčším nebezpečenstvom je ona sama?

Autorka viacerých bestsellerov vystavala dramatický príbeh plný nečakaných zvratov. Na jednej strane sa Charlene pripravuje na desivý dátum, aby zabojovala o prežitie. Na strane druhej detektívka Warrenová pátra po vrahovi, ktorý sa chystá udrieť…a zároveň vyšetruje chladnokrvné vraždy bostonských pedofilov. Kybermaniak prenasledujúci malého chlapca s tým totiž akosi súvisí…

Začítajte sa hneď teraz do mrazivého trileru Chyť ma!

Chyť ma nájdete aj na http://www.bux.sk/…chyt-ma.html

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM