Tlačové správy

Tip do kina + SÚŤAŽ: Tajomný domov neobyčajných detí

Nezabudnuteľný filmový zážitok sľubuje Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej. Ďalšie dielo režiséra Tima Burtona, ktorého sa nedočkaví diváci môžu nasýtiť už 29. septembra.

Ilustračný obrázok k článku Tip do kina + SÚŤAŽ: Tajomný domov neobyčajných detí
Zdroj: CinemArt

Výletu plného kúziel a fantázie sa zúčastnia Eva Green, Asa Butterfield, Chris O’Dowd, Ella Purnell, Allison Janney, Rupert Everett, Terence Stamp, Judi Dench, či Samuel L. Jackson.

Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej vznikol na základe rovnomenného bestselleru spisovateľa Ransoma Riggsa, ktorý toto rozhodnutie okomentoval: „Keď som sa dopočul, že Tim Burton chce natočiť tento film, povedal som si, že je to úžasné a šialené!“

Zdroj: CinemArt

Dedkova záhadná smrť prinúti Jakea (Asa Butterfield) vyraziť na veľmi neobvyklú a dobrodružnú výpravu. Pomocou stôp, ktoré našiel v jeho pozostalosti, objaví na odľahlom kúte jedného takmer opusteného ostrova veľmi zvláštnu budovu – Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej. A hoci sa Jakeovi na prvý pohľad zdá opustený, nie je to tak… Za krátko sa stretáva nielen so slečnou Peregrinovou (Eva Green), ale i s jej mladými chránencami. Ich izolácia nie je len v mieste, ale i v zacyklenom čase. Skrývajú sa pred ostatným svetom kvôli svojim zvláštnym a neuveriteľným schopnostiam, pretože by boli ostatnými považovaní za monštrá. Skrývajú sa ale tiež pred hrôzostrašnými netvormi, ktorí sa chcú zmocniť práve ich zvláštností. Noví Jakeovi priatelia mu pomôžu nájsť jeho vlastnú výnimočnosť. A práve tá môže všetkých obyvateľov domova zachrániť.

SÚŤAŽ o lístky aj ceny k filmu!

Sieť regionálnych webov Dnes24.sk a filmová produkčná spoločnosť Cinemart vám v uplynulých dňoch umožnila zapojiť sa do súťaže. A tu si už môžete prečítať mená výhercov jednotlivých cien.

  1. Knihu k filmu a pletenú tašku – Terézia Straková
  2. Knihu k filmu a 2 lístky do kina – Ernest Šorokšári, Mária Činčurová
Tip do kina + SÚŤAŽ: Tajomný domov neobyčajných detí
1
Galéria
Tip do kina + SÚŤAŽ: Tajomný domov neobyčajných detí
10
Galéria
Zdroj: CinemArt
Zdroj: CinemArt

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie