Futbal

Stávková kancelária zápas stiahla: Tatran sa nedostal do baráže a naštval ultras fanúšikov

Posledný duel II. futbalovej ligy Tatran Prešov nezvládol. Prehra v Humennom znamená, že sa napokon nedostal ani do baráže a spadol na 3. miesto.

Ilustračný obrázok k článku Stávková kancelária zápas stiahla: Tatran sa nedostal do baráže a naštval ultras fanúšikov
Zdroj: Viktor Zamborský

Futbalová sezóna je na konci, v tej druholigovej sa o všetkom rozhodlo v piatok podvečer. Na 2. miesto a teda postup do baráže mali nárok hráči Tatrana Prešov a Petržalky.

Východniari hrali v Humennom a na istotu potrebovali vyhrať, no zápas z ich strany nemal potrebné grády. Na to, že sa hralo o postup do baráže, zelenobieli ukázali málo. Fanúšikom chýbala bojovnosť a iskra.

Domácim sa, naopak, darilo a napokon dvomi gólmi rozhodli o výhre 2:0. Tesne pred prvým zásahom Humenného sa udiala zvláštna vec.

Vyradili live zápas

Zápas z live ponuky stiahla stávková kancelária Tipsport. Ide o netradičné rozhodnutie, ktoré sa nestáva bežne.

Pritom zápas bol v ponuke 60 minút tak, ako aj ostatné prebiehajúce, iný zápas z ponuky vyradený nebol.

„Live stávky sú dynamickou možnosťou pre tipovanie, čo značne ovplyvňuje charakter aktuálne ponúkanej kurzovej ponuky. Je v kompetencii stávkovej kancelárie z technických resp. iných dôvodov udalosť alebo príležitosť k udalosti kedykoľvek, či už pred začiatkom stretnutia alebo v jeho priebehu, vyradiť z ponuky. Zaraďovanie stávkových udalostí do kurzovej ponuky je v plnej kompetencii našich bookmakerov a tento postup je plne v súlade s platným Herným plánom,“ znie len všeobecné stanovisko stávkovej kancelárie.

Pochopenie pre výsledok a hru Tatrana nemali ani Ultras Tatran 1898. Na sociálnej sieti si nenechali frustráciu len pre seba a na rozdiel od klubu fanúšikom komentáre nevypli.

Dokonaná blamáž

„Fatálne a hanebné zlyhanie! Blamáž je dokonaná napriek tomu, že nás zopár naivných verí a fandí tomuto klubu stále do úplného konca. Toto je odmena pre nás? Zbabelo vypnúť komentovanie na stránke bol istotne veľmi dobrý ťah, prinieslo to vytúžený výsledok, ako môžeme vidieť. U nás máte priestor vyjadriť svoje názory na túto sezónu, hlavne na jej záver, ktorý je žiaľbohu už skutočnosťou,“ napísali v príspevku.

V druhej sezóne za sebou sa tak Tatranu nepodarilo dotiahnuť do úspešného konca snahu o postup do najvyššej súťaže.

Aj pred rokom sa o osude rozhodovalo až v závere a opäť v neprospech Šarišanov.

ilustračné foto

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM