Samospráva

Stal sa víťazom výberového konania: Novým hovorcom mesta Prešov bude Vladimír Tomek

Prešovčanov bude informovať prostredníctvom médií či tlačových vyhlásení tentoraz muž. Novým hovorcom nášho mesta bude Vladimír Tomek.

Ilustračný obrázok k článku Stal sa víťazom výberového konania: Novým hovorcom mesta Prešov bude Vladimír Tomek
Foto: Ľubomír Hudačko / Zdroj: Dnes24.sk

Podľa oficiálnej zápisnice pracovného pohovoru na obsadenie miesta hovorcu mesta Prešov sa na tento flek prihlásilo sedem uchádzačov, traja však nesplnili kritériá daného výberového konania.

Prošovskou primátorkou bola zriadená výberová komisia v zložení troch ľudí. A ako to napokon dopadlo? Víťazom výberového konania na obsadenie postu hovorcu nášho mesta sa podľa oficiálnej zápisnice stal Vladimír Tomek. Tomu sa podarilo získať 3 platné hlasy, čím vyhovel ustanoveným podmienkam pracovného pohovoru. Ostatní uchádzači nezískali žiadny platný hlas.

Výberová komisia odporučila primátorke obsadiť danú pracovnú pozíciu spomínaným V. Tomekom. Hlava nášho mesta s tým súhlasila. Vladimír Tomek je bývalý novinár a do funkcie hovorcu mesta Prešov by mal nastúpiť už čoskoro. Aktuálne dočasne funkciu hovorcu mesta vykonáva tlačová referentka Lenka Šitárová.

A v obrazoch si pozrite, že na Okružnej ulici v Prešove pribudla ďalšia parádna maľba. Kliknite si fotogalériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Nová maľba pod holým nebom: Na Okružnej v Prešove pribudla aj tento rok
8
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie