Tlačové správy

Skvelá zľava: Získajte k internetu akciový tablet už od 1 eura

Operátor Slovanet prináša pre svojich doterajších aj budúcich zákazníkov letnú ponuku, v rámci ktorej môžu spolu s internetom alebo balíkom dostať značkový tablet Lenovo za cenu už od 1 eura. Akcia potrvá do konca júla 2014.

Ilustračný obrázok k článku Skvelá zľava: Získajte k internetu akciový tablet už od 1 eura
Foto: Jakub Tílesch

Na letné obdobie počnúc májom pripravil Slovanet akciovú ponuku, v ktorej zákazníkom poskytne okrem výhodného vysokorýchlostného internetu, desiatok digitálnych televíznych kanálov a lacnejšieho telefonovania so svojimi blízkymi aj tablet za akciovú cenu už od 1 eura pre internetový program Maxi alebo balík Maxi. Aktuálne ponúkaný model tabletu je značky Lenovo (TAB A7–40) so 7-palcovou uhlopriečkou s HD rozlíšením a 4-jadrovým procesorom. Aj pri aktivácii najnižšieho programu internetu je akciová cena tabletu len 34,99 eur jednorazovo a s mesačným poplatkom 3,49 eura. Existujúci zákazníci pri predĺžení zmluvy získajú tablet ešte výhodnejšie.

Internetové programy operátora sú dostupné v cene od 9,90 eur mesačne a ak si ich nový zákazník aktivuje cez e-shop, Slovanet navyše zaňho zaplatí prvý mesačný poplatok, čiže ho má zadarmo. K tomu Slovanet pribalí všetkým novým záujemcom aj existujúcim zákazníkom dátové úložisko Moja aktovka na 12 mesiacov zadarmo a pre zákazníkov digitálnej televízie 7-dňový TV archív vybraných staníc taktiež zadarmo. Nová akcia Slovanetu potrvá do 30. 7. 2014.

Pre viac informácií o tejto akciovej ponuke a overenie dostupnosti internetu navštívte stránku www.slovanet.sk/akcia alebo zavolajte na bezplatné číslo 0800 608 608.

Slovanet patrí medzi najväčších poskytovateľov vysokorýchlostného internetu na Slovensku. Samostatne i vo výhodných balíkoch Triple play ponúka internetové pripojenie, telefónne služby a digitálnu televíziu pre domácnosti. Vo firemnom sektore poskytuje integrované komunikačné a hlasové služby, virtuálne privátne siete a bezpečnostné riešenia menším či stredným podnikom ako aj veľkým slovenským organizáciám. V súčasnosti sa zameriava na budovanie vlastnej optickej infraštruktúry, hlavne prostredníctvom akvizícií lokálnych operátorov a rozširovaním ich sietí. Podľa rebríčka TREND Top Telecom 2012 je Slovanet podnikom s najvyšším počtom internetových klientov spomedzi alternatívnych telekomunikačných operátorov a v roku 2013 získal ocenenie National Champion v celoeurópskej podnikateľskej súťaži European Business Awards.

(PR) – Za obsah zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM