Ľubomír Hudačko
Krimi
Šialenstvo na Čapajevovej: Traja útočníci udierali a kopali muža, zasahovala polícia
V sobotu bolo pred futbalovým derby Prešova a Košicami poriadne rušno, viacerí hostia v meste vyčíňali. Troch mužov spacifikovala polícia.
V sobotu 14.02.2026 došlo na chodníku Čapajevovej ulici v Prešove k napadnutiu 32-ročného muža. Informovala o tom Prešovská krajská polícia Jana Ligdayová.
Mohlo by vás zaujímať
Na linky prešovskej MHD sa to sype: Nedávno skončil opitý vodič, teraz došlo k zraneniu ženy
Mohlo by vás zaujímať
Prešov absolútne nezvládol derby s Košicami: Hneď na začiatku dostal červenú a prehral 1:4
„Viaceré osoby udierali a kopali muža, našťastie neutrpel vážne zranenia. Polícia krátko po skutku zadržala podozrivé osoby, išlo o troch mužov, vo veku 22, 24 a 28 rokov. Po vykonaní potrebných úkonov a získaní dôkaznej situácie, bolo najstaršiemu z nich vznesené obvinenie z trestného činu výtržníctva,“ uviedla hovorkyňa s tým, že prípad rieši poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zbor v Prešove.
Zdroj: Dnes24.sk