Ľubomír Hudačko Krimi

Rozruch pred zmrzlinovým stánkom: Prešovčan nadával predavačkám, jednej hrozil znásilnením!

Na Sídlisku III pred zmrzlinovým stánkom došlo k rušnej udalosti. Prešovčan (66) podľa polície začal predavačkám vulgárne nadávať a vyhrážať sa im zabitím a to nebolo všetko!

Ilustračný obrázok k článku Rozruch pred zmrzlinovým stánkom: Prešovčan nadával predavačkám, jednej hrozil znásilnením!
Zdroj: Webnoviny.sk

Počas stredajšieho dopoludnia prišiel podľa polície muž k stánku so zmrzlinou na prešovskom Sídlisku III. „S predavačkou (22), ktorá stála pred stánkom sa začal rozprávať o zmrzline, pričom prejavil záujem o ovocnú zmrzlinu. Keď mu povedala, že ovocné zmrzliny nemajú a uviedla mu aké majú, začal jej aj predavačke (19) vo vnútri stánku vulgárne nadávať a vyhrážať sa zabitím,“ uviedol hovorca KR PZ v Prešove Daniel Džobanik.

Zároveň podľa Džobanika predavačku stojacu vonku chytil za ruku a sotil do nej a keď sa žena ohradila, opäť sa jej vyhrážal a to aj znásilnením. Podľa polície pri jej pokuse dostať sa do vnútra stánku jej chytil kabelku a snažil sa ju vytrhnúť. „Pri naťahovaní sa o kabelku začal obvinený predavačku udierať do ramena, popričom sa jej podarilo z kabelky voľnou rukou vybrať mobilný telefón a privolať políciu,“ pokračoval hovorca.

Podľa neho počas zápasu o kabelku k ním pristúpila okoloidúca a vytrhla mu ju z ruky a vrátila ju predavačke. Tá sa podľa hovorcu taktiež obvinenému vytrhla a utiekla ku svojej kolegyni do stánku, kde sa obe zamkli. „Obvinený si následne sadol pred vchod do susednej predajne a odtiaľ vykrikoval na obe predavačky a vyhrážal sa im zabitím. Privolaní policajti muža zadržali a predviedli na policajné oddelenie,“ dodal Džobanik.

Prešovský vyšetrovateľ vzniesol obvinenie pre zločin lúpeže mužovi (66) z Prešova. Po vznesení obvinenia bol umiestnený do cely policajného zaistenia a bol spracovaný podnet na jeho väzobné stíhanie.

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM