Robil, čo mohol, ale tímu príliš nepomohol: Janus v Prešove SKONČIL a bude hrať za Slovan
Vracia sa do milovaného Slovana. Problémom brankára Janusa v Prešove bola iste aj diaľka, keďže syna s rodinou mal v Bratislave.
Rodák z Prešova v tíme Šarišanov dieru do sveta neurobil, mužstvo sa mu viackrát nepodarilo hodnotne podržať. Aj preto sú koňare beznádejne poslední už niekoľko mesiacov.
Má hrať na olympiáde: Do hokejovej nominácie Slovenska sa dostal aj Prešovčan Gernát
Neskutočné derby! Prešov v Košiciach otočil zo 4:2 na 4:6 a berie tri body
Teraz vyšlo najavo, že Jaroslav Janus v rámci výmeny odchádza do Slovana Bratislava. „Naším smerom sa presúvajú gólman Michal Vojvoda a obranca Boris Brincko. Jarovi sa chceme veľmi pekne poďakovať za všetko, čo Prešovu a našim fanúšikom počas svojho pôsobenia odovzdal,“ píše na sociálnej sieti HC Prešov.
Syn v Bratislave
Ako sám Janus priznal, pôsobenie v Prešove mu komplikoval fakt, že rodinu a syna mal v Bratislave a tak teraz v drese Slovana s nimi bude v bližšom kontakte.
Prešov sa teda rozhodol pre posilnenie zadných radov a obranca s reprezentačnými skúsenosťami je presne to, čo tím potrebuje.
„V bráne môžeme ďalej počítať so skvelým Samuelom Vyletelkom, ktorý pre nás v tejto sezóne vychytal niekoľko dôležitých zápasov,“ informuje klub.