Krimi

Prosba prešovskej polície: Vyzýva svedkov dopravnej nehody na Sekčove

Prešovská polícia sa s výzvou obracia na verejnosť. A to kvôli dopravnej nehode v Prešove, ku ktorej došlo pred pár dňami na sídlisku Sekčov.

Ilustračný obrázok k článku Prosba prešovskej polície: Vyzýva svedkov dopravnej nehody na Sekčove
Zdroj: Polícia SR - Prešovský kraj

Polícia vyzýva verejnosť k dopravnej nehode v Prešove.

„Vo štvrtok 21. novembra 15 minút po šiestej hodine ráno na ulici Armádneho Generálu Svobodu v Prešove došlo k dopravnej nehode, pri ktorej utrpeli dve ženy – chodkyne ťažké zranenia.“

„V blízkosti zastávky viedol vodič autobus v smere jazdy Prešov – Ľubotice, pričom na priechode pre chodcov zachytil obe ženy,“ priblížila nedávnu udalosť na Sekčove hovorkyňa KR PZ v Prešove Jana Ligdayová.

Z dôvodu objektívneho prešetrenia okolnosti tejto dopravnej nehody polícia podľa hovorkyne žiada svedkov tejto udalosti nachádzajúcich sa v blízkosti miesta nehody o poskytnutie informácií.

„Svedkovia sa môžu prihlásiť na známom telefónnom čísle 158. Osobne je možné podať informácie na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na našej facebokovej stránke Policajného zboru,“ dodala Ligdayová.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Hl. foto: archívne

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie