Ľubomír Hudačko Futbal

Prezident Tatrana po sklamaní v lige: OSPRAVEDŇUJEM sa, nezostane tu kameň na kameni!

Futbalisti Prešova sklamali fanúšikov slabým výkonom a zmarenej šanci postúpiť aspoň do baráže o najvyššiu ligu. Ľuboš Micheľ sa preto ospravedlňuje.

Ilustračný obrázok k článku Prezident Tatrana po sklamaní v lige: OSPRAVEDŇUJEM sa, nezostane tu kameň na kameni!
Zdroj: TASR/Milan Kapusta

Futbalisti Prešova sklamali fanúšikov slabým výkonom a zmarenej šanci postúpiť aspoň do baráže o najvyššiu ligu. Ľuboš Micheľ sa preto na sociálnej sieti Tatrana Prešov ospravedlňuje.

Vyzval na vyzlečenie dresov

„Cítim potrebu ospravedlniť sa za výkony mužstva, ktoré previedlo hlavne v závere jarnej časti. Vyvrcholením bol posledný zápas v Humennom, kde sme prišli o baráž. Nás funkcionárov to mrzí, verte, že tak, ako aj vás fanúšikov, ktorí ste celý rok chodili povzbudzovať. Jediný raz som v tejto sezóne vošiel do kabíny v polčasovej prestávke a to v zápase v Šamoríne. Hráčom som povedal, že kto nemá chuť a vôľu bojovať za Tatran, nech vyzlečie dres, príde za mnou, rozviažeme kontrakt a bude voľným hráčom. Neprišiel ani jeden,“ uviedol Micheľ.

Micheľ preto predpokladal, že hráči do zápasov dajú srdce, vôľu a budú bojovať za farby klubu.

10 rokov ničnerobenia

„Bohužiaľ, zápas v Humennom bol veľkým sklamaním. Život však jednou prehrou nekončí. My v klube pokračujeme ďalej. S trénerom budeme hľadať príčinu neúspechu a ako som sľúbil, nezostane kameň na kameni. Mužstvo nemalo vôľu, chuť, bojovať za farby Tatrana Prešov. My funkcionári robíme túto prácu bezplatne. Zdedili sme veľké množstvo problémov. Tých 10–12 rokov ničnerobenia sa nedá preskočiť na 1–2 roky,“ doplnil prezident klubu.

Na záver Micheľ poprosil fanúšikov, aby zostali verní svojmu klubu. Charakter sa podľa jeho slov ukazuje v ťažších časoch. „Verím, že Tatran sa dočká návratu medzi futbalovú elitu. ja pre to urobím maximum,“ dodal.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM