Ľubomír Hudačko Od Vás

Prešovčanovi sa podaril husársky kúsok: Nezabudnuteľný zážitok a FOTO s megahviezdou futbalu!

Prešovčan Erik Michal na tie pocity nikdy nezabudne. Mal tú česť zažiť chvíle pri hviezdnom futbalistovi, ktorého obdivujú milióny ľudí po celom svete. Podarilo sa mu odfotiť s megahviezdou tohto športu!

Ilustračný obrázok k článku Prešovčanovi sa podaril husársky kúsok: Nezabudnuteľný zážitok a FOTO s megahviezdou futbalu!
Zdroj: Dnes24.sk

Erik Michal pôvodom z Prešova už štyri roky žije a pracuje v Barcelone. K slávnemu futbalovému klubu to tak má oveľa bližšie, ako bežný koňar a to patrične aj využil :)

Foto s hviezdou

Nedávno sa mu podarilo vyhotoviť fotografiu s jedným z najznámejších futbalistov na svete – Lionelom Messim. „Ako správny Prešovčan, aj ja som stálym čitateľom vašej stránky Prešov 24 a aj vďaka vám mám prehľad o tom, čo sa deje v našom meste. Touto fotkou by som preto chcel pozdraviť všetkých fanúšikov futbalu v Prešove. Som rád, že sa s fotkou môžem podeliť aj s vašimi čitateľmi,“ uviedol na margo veľkého okamihu.

Erik žije a pracuje v Barcelone ako steward pre jednu leteckú spoločnosť. Vzhľadom na to, že Barcelona, ako hlavné športové a ekonomické centrum Katalánska patrí medzi najnavštevovanejšie destinácie v Španielsku, dennodenne tam je možnosť stretnúť viaceré zaujímavé osobnosti. Či už zo sveta športu, alebo šoubiznisu.

„Kolegovia mi vraveli, že v priemere tak raz za rok, je možnosť na našom termináli 2, pri troche šťastia s tým, že Barcelona letisko El Brat má 2 terminály a zvyčajne slávne mužstvo využíva terminál 1, stretnút dokonca aj celý tím. Ja osobne síce nepatrím medzi veľkých fanúšikov hviezd šoubiznisu, ktorí by vyhľadávali fotky so známymi osobnosťami za každú cenu. Aj keď som viackrát mal tú možnosť,“ uviedol.

Oproti mu kráčala celá FC Barcelona

No čo sa týka športu, predovšetkým futbalu, podľa Erika je to už iná situácia. Nikdy nezabudne na okamih, keď akurát skončil šichtu ranných letov a zrazu počul na ich terminále len samé hlasné pokriky, cvakot fotoaparátov s tým, že ľudia pobehovali po celom letisku a mávali ako na prvého mája.

„V tom som ich zbadal. Oproti mne pekne kráčalo celé mužstvo FC Barcelona s nezabudnuteľným Carlesom Puyolom na zápas Ligy majstrov proti Spartaku Moskva. Nemohol som uveriť, že práve mne sa naskytla takáto možnosť. A to som si predsa nemohol nechať ujsť. Povedal som si, že buď teraz, alebo nikdy. Takáto možnosť odfotiť sa s jedným z najlepších futbalistov sveta je možno raz za život,“ rozpráva svoj príbeh Erik.

Všetci hráči boli podľa neho veľmi milí a s každým, kto ich požiadal o fotografiu sa bez problémov odfotili. On v tej chvíli, samozrejme, myslel len na foto s jediným hráčom. Keď ho vtedy uvidel prvýkrát naživo, kamery podľa neho dokážu s ľuďmi urobiť zaujímavé veci.

„Predo mnou stál taký malý, skromný, neoholený, nenápadný škriatok, o ktorom by ste, ak by ho niekde stretnete na ulici, nepovedali, že práve toto je držiteľ štyroch Zlatých lôpt za najlepšieho futbalistu. No, ako sa vraví a uňho to podľa mňa platí dvojnásobne, aj malý šašo dokáže urobiť veľké divadlo. Lionel sa bez problémov a nejakých hviezdnych manierov so mnou v pohode odfotil, podali sme si ruky a zaželal som im veľa šťastia v Moskve. Rád by som s ním vtedy pokecal trošku dlhšie, pozbieral minimálne 10 000 podpisov pre každého jedného v Prešove, ale na ďalšiu debatu to veru nevyzeralo,“ poznamenal.

Videl totiž tých manažérov, ktorí sa ich snažili čím skôr dostať do lietadla. Erik teda skromne musel zhodnotiť, že ani taká fotka predsa nie je zlá. Samozrejme, otec a všetci, čo tú fotku videli, boli z toho aj na pár dní, rovnako ako on trochu v šoku.

Budú si pripíjať Šarišom? :)

„Keďže ako váš čitateľ a fanúšik pravidelne prostredníctvom vašej stránky sedujem dianie doma, povedal som si, prečo sa nepodeliť o tento zážitok. Veď nie každý Prešovčan asi má v živote takúto možnost. No a možno to predsa len nebolo moje posledné stretnutie s Pánom futbalistom. Keďže Lio, ako aj niekoľko ďalších jeho spoluhráčov, napríklad Seňor Suárez má svoj "skromný“ domček v tej istej časti Barcelony, v ktorej bývam aj ja, čo je malé turistické plážové mestečko Castelldefels, len 15 minút od Barcelony, s krásnou plážou, kde nie je problém každú chvíľu vidieť prechádzať Ferrardi a iné „skromné“ značky, tak dúfam, že jedného dňa, keby som ho náhodou stretol niekde na ulici, či v obchode, vám budem môcť poslať aj nejakú fotku, ako si spolu pripíjame so Šarišom u mňa na terase. Týmto by som chcel pozdraviť všetkých fanúšikov futbalu doma v Prešove a samozrejme aj moju rodinu a zaželať vám a redakcii Prešov 24 veľa úspechov v roku 2015," uviedol.

Ako dodal, Erik je veľký fanúšik a tiež bývalý hráč Tatrana Prešov, za Tatran hrával od svojich 10 rokov, až do konca staršieho dorastu, keď ho prijali na Právnickú fakultu Trnavskej univerzity a tam už nastala klasická situácia; futbal alebo škola. „Na futbal som síce nezanevrel, ale študijné povinnosti a roztrhnutý predný krížny väz v kolene na sálovom futbale, urobili svoje,“ zakončil.

foto: Erik Michal

Prešovčan sa vyfotil s hviezdou futbalu: Podaril sa mu husársky kúsok!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie