Ľubomír Hudačko Hokej

Prešovčanky rozhodli o najsexi hokejistovi a tu je jeho reakcia: Idol žien verí, že to priateľka zoberie športovo!

V ankete o najkrajšieho hráča z PHK Prešov sme síce medailu neodovzdávali, ale prešovské fanúšičky si svojich favoritov vybrali. Zaujímala nás aj reakcia víťaza. Jozefovi Tomčákovi (21) sme položili základnú otázku, čo na to hovorí, ako idol žien?

Ilustračný obrázok k článku Prešovčanky rozhodli o najsexi hokejistovi a tu je jeho reakcia: Idol žien verí, že to priateľka zoberie športovo!
Zdroj: Dnes24.sk

Prešovčanky a zároveň hokejové fanynky sme nedávneho oslovili s jedinou otázkou. Kto je podľa vás najkrajší hokejista a prečo?

So zhodnými odpoveďami a dôvodmi, si tento neoficiálny titul vyslúžil iba 21-ročný Jozef Tomčák. Na otázku, ako sa cíti takto ohodnotený, reagoval slovami: „Určite som to nečakal, no príjemne ma to prekvapilo,“ bola jeho prvá reakcia.

„Priateľka sa z toho smiala, ale bola rada. Snažím sa žiť zdravo a starám sa o svoje telo, lebo ako športovec to potrebujem,“ prezradil svoje pocity najsexi hokejista. Jozef je teda zadaný, takže ako to bude vnímať priateľka v ďalšom období? "Zároveň dúfam, že priateľka nebude žiarliť na naše fanúšičky a musí to prijať športovo,“ uviedol so smiechom.

foto: archív fb

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM