Ľubomír Hudačko Správy

Prešovčanke Ivane Ondriovej vychádza ďalší román: Vyhrajte jej nový titul Nezvestný!

Spisovateľke Ivane Ondriovej z Prešova vychádza tento rok už druhý román, a pozor - tentoraz nezvyčajne aj s prvkami napätia! Kniha Nezvestný sa práve dostáva na pulty kníhkupectiev. A o čom je? To môžete zistiť, keď správne odpoviete na otázku a vyžrebujeme vás v našej súťaži!

Ilustračný obrázok k článku Prešovčanke Ivane Ondriovej vychádza ďalší román: Vyhrajte jej nový titul Nezvestný!
Zdroj: Dnes24.sk

O tom, aké je to prísť o vlastného syna. Aj po piatich rokoch je malý Oliver Kalis stále nezvestný.

„Tentoraz som siahla po trochu ťažšej téme,“ prezradila nám autorka Ivana Ondriová. Po oddychových zaláskovaných Chlapoch na zbláznenie chcela čitateľom ponúknuť príbeh aj s dávkou napätia a skutočnou drámou a verí, že sa jej to v prípade Nezvestného aj podarilo. Istotne, aj tu hrá hlavnú úlohu láska a vzťah dvoch zamilovaných ľudí, no k tej láske prichádza na pozadí dramatických udalostí, ktoré sa odohrajú v rodine bohatého Richarda Kalisa a jeho manželky. Ich malý syn totiž jedného dňa zmizne. Len tak. "Niet po ňom ani stopy, nikto nič nevidel, nepočul. Po Oliverkovi pátra jeho rodina, polícia, organizácie, ktoré sa venujú nezvestným osobám. No ani po rokoch nie sú k jeho nájdeniu o nič bližšie. Jeho matka, Valentína, verí, že stále žije a niekde ju čaká, no jeho otec nie,“ hovorí autorka.

Tento román vznikal pomerne dlho. „Bolo to práve vďaka tej téme, ktorú som si musela trochu dôkladnejšie naštudovať. Ale ozaj som chcela načrieť aj tak trochu do drámy. Avšak práve vďaka zamilovaným okamihom, ktorých je aj tu veľmi veľa, sa mi Nezvestný písal veľmi dobre a vlastne sama som sa každý deň doslova tešila, čo nové svojím písaním do tohto ľúbostného príbehu ešte vložím, aby to ozaj malo poriadnu šťavu,“ usmieva sa spisovateľka.

SÚŤAŽ

Knihu Nezvestný môžete vyhrať, keď správne odpoviete na otázku: Ako sa volá prvý titul, ktorý vyšiel Prešovčanke Ivane Ondriovej v roku 2014?

Správne odpovede posielajte do 11.7.2014 do 12:00 na adresu presov@global24.sk – vyžrebujeme dvoch z vás!

Prešovčanka vydáva novú knihu: Prvky napätia si prečítate v románe Nezvestný
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM