Prešovčania VYHRALI druhý domáci duel za sebou: Hrdinom najmä Regáli, ktorého však VYLÚČILI
Tatran v závere bojoval a bol pod tlakom, ale napokon to zvládol a pripísal si ďalšie tri body.
Už v 1. minúte nastrelil Simon prudkou strelou brvno, Tatran začal aktívne.
A to len predznamenalo jeho útočný apetít, o pár minút po rýchlom brejku presne zakončil Regáli a otvoril skóre – 1:0.
Dokázala to: Srdce na dlani udelili 15 laureátom, medzi nimi je aj šikovná Kristína Nikola
Matovič o neuskutočnenej prednáške premiéra v Sabinove: Fico opäť naložil do GATÍ!
Na ihrisku sa začalo častejšie iskriť, hostia neospravedlnili snahu Kotulu zakončiť popod brankára a strhla sa mela.
Dvojgólový Regáli
V 25. minúte mal dobrú šancu rýchly Regáli, po super šprinte ale mieril len slabú ranu.
Vynahradil si to ale o dve minúty na to, dorazil do siete jasnú šancu a Tatran viedol už 2:0.
Ďalšiu šancu mal v 33. minúte Simon, brankár možnosť z uhla vyrazil. Skalica nemala jedinú šancu v celom polčase, ale ojedinelá strela Smejkala vymietla roh, čím znížil na 2:1.
Po prestávke bol Prešov opäť nebezpečnejší v úvode a po rýchlom brejku napokon výborne zakončil Masaryk.
Masarykov tanec
Zdalo sa, že premeškal ideálnu šancu na gól, ale jeho strela prešla do siete – 3:1!
Na opačnej strane mohli hostia znížiť, ale fantasticky zasiahol Bajza.
Po hodine hry za piskotu fanúšikov rozhodca šokujúco ukázal Regálimu druhú žltú a vylúčil ho.
Tlak na konci
Tatran v závere bojoval a bol pod tlakom, napokon jednu situáciu neustál a inkasoval od Pudhorockého po prízemnej strele na 3:2.
Šarišania to ale zvládli nakoniec a pripísali si ďalšie tri body.
Názor trénera Cifraniča po zápase:
”Úvod veľmi dobrý, išli sme do vedenia, mali sme hru pod kontrolou, dobre sme sa hýbali. Po striedaní Simona sme vypadli z konceptu a Skalica znížila. Hrozila, ale pomohol gól na 3:1. No prišlo nešťastne vylúčenie a museli ísť do hlbšieho bloku. No mohli sme byť aj tak aktívnejší a viac podržať loptu. Dostali sme gól asi po teči, Skalica nás zatlačila, ale chlapcom patrí ku cti, že odmakali zápas aj s vypätím všetkých síl a dokonca sme oslabení mohli výsledok zaklincovať. Hráčom patrí veľká vďaka a takisto divákom, bez nich by sme len ťažko dosiahli výsledok do víťazného konca.”