Správy

Pozor na zmeny v MHD: V stredu pôjdu viaceré linky v Prešove po inej trase

Viaceré linky mestskej hromadnej dopravy v Prešove postihne zmena. Stane sa tak už v stredu, prinášame vám ešte vopred bližšie podrobnosti.

Ilustračný obrázok k článku Pozor na zmeny v MHD: V stredu pôjdu viaceré linky v Prešove po inej trase
Foto: Ľubomír Hudačko

V stredu 10. júla 2019 v čase od 04.30 – 22.00 bude premávka na linkách č. 1, 4 a 8 vedená po uliciach Masarykova – Plzenská – Východná – Solivarská z dôvodu prekládky trolejového vedenia na rekonštruovaných zastávkach MHD Železničná stanica.

Linky 1, 4 a 8 neobsluhujú zastávky Železničná stanica a Čierny most v obidvoch smeroch.

„Náhradné zastávky budú Východná obojsmerne, Plzenská v smere na Sekčov a Solivar, Veľká Pošta v smere na Sekčov a Solivar a DJZ v smere na Sídlisko III a N. Šebastovú,“ informuje prešovský Dopravný podnik.

Ako ďalej prezradili, zmena trasy platí aj pre spoj linky č. N3 s odchodom o 4.47 na trase Dopravný podnik – Sibírska. Ostatné linky premávajú bez zmeny trasy. „Večerný rozjazd spojov o 22.20 bude zachovaný zo zastávky Železničná stanica pre všetky linky,“ uvádza DPMP.

A v obrazoch si pozrite to, že v Hendrichovciach pri Prešove občas ešte využívajú aj legendárnu Škodu 1203. Kliknite si fotogalériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Dobrovoľní hasiči v Hendrichovciach? Ešte stále majú aj takúto škodovku!
7
Galéria
Zdroj: TASR

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie