Správy

Poznáte udalosti, ktoré rezonujú Prešovom? KVÍZ aktuálnych tém vás dokonale otestuje!

Viete všetko, čo sa deje v našom meste? Dokážte si, či sledujete správy týkajúce sa ho plnohodnotne, alebo len jedným očkom v našom špeciálnom kvíze.

Ilustračný obrázok k článku Poznáte udalosti, ktoré rezonujú Prešovom? KVÍZ aktuálnych tém vás dokonale otestuje!
Zdroj: Dnes24.sk

Aké udalosti boli v uplynulých týždňoch na pretrase v Prešove? A čo sa chystá najbližšie? Presvedčte sa v kvíze a teda prehliadkou Prešova, ktorý vám prezradí všetko podstatné.

Kliknite na KVÍZ: Poznáte detaily letných tém, ktoré hýbu Prešovom?

Ako na to?

V kvíze sa vám postupne zobrazí desať otázok. Ku každej máte na výber z troch možností, správna je, samozrejme, vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 15 sekúnd.

Ak nestihnete odpovedať v limite, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Zlepšite si skóre

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na Facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Chystáte sa na dovolenku do Talianska, Chorvátska či Egypta? Viac o aktuálnych opatreniach v dovolenkových destináciách sa dočítate aj v kategórii Cestovanie.

Hl. foto: archívne

Ponúkame aj ďalšie aktuality zo Slovenska:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM