Polícia sa obracia na ľudí: Hľadá svedkov nehody, ktorá sa stala v Prešove

Muži zákona sa obracajú na verejnosť. Polícia informovala, že hľadá svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo v Prešove.

Ilustračný obrázok k článku Polícia sa obracia na ľudí: Hľadá svedkov nehody, ktorá sa stala v Prešove
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

„Začiatkom decembra minulého roku (7.12.2018) popoludní o 16:15 hodine došlo v Prešove na Ul. Volgogradskej pri nákupnom stredisku Družba na priechode pre chodcov k dopravnej nehode. Účastníkmi nehody boli 20-ročný vodič osobného motorového vozidla zn. Škoda Octavia a 14-ročný chodec. Chodec mal prechádzať po priechode pre chodcov z ľavej strany na pravú v smere jazdy vodiča, pričom svetelná signalizácia bola v prevádzke,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

Tá zároveň dodala, že z dôvodu objektívneho prešetrenia okolnosti tejto dopravnej nehody polícia žiada vodičov, ktorí v tom čase jazdili na uvedenom úseku ako aj občanov, nachádzajúcich sa v blízkosti miesta dopravnej nehody o poskytnutie informácií o tejto udalosti.

„Svedkovia sa môžu prihlásiť na telefónnom čísle 0961 80 3514 alebo na čísle 158. Osobne je možné podať informácie na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na našej facebokovej stránke Policajného zboru. Pokiaľ máte záujem o ďalšie informácie, obráťte sa na nás, prosím, na vyššie uvedených telefónnych číslach,“ doplnila Ligdayová.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk