Jakub Forgács Krimi

Policajti zrealizovali v okrese Prešov špeciálnu bezpečnostnú akciu: Kontroly zbraní aj streliva!

Muži zákona sa rozhodli v okrese Prešov zrealizovať bezpečnostnú akciu. Počas nej prebehli policajné kontroly zbraní a aj streliva. Polícia prezradila viac!

Ilustračný obrázok k článku Policajti zrealizovali v okrese Prešov špeciálnu bezpečnostnú akciu: Kontroly zbraní aj streliva!
Zdroj: TASR

"V utorok sa na teritóriu Okresného riaditeľstva Policajného zboru Prešov konala okresná bezpečnostná akcia "zbrane a strelivo"" uviedla prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Migaľová.

Počas tohto výkonu služby boli podľa jej slov vykonané fyzické kontroly zbraní a streliva u držiteľov zbrojnej licencie a držiteľov zbrojného preukazu. Do týchto bezpečnostných opatrení bolo nasadených deväť policajtov.

„Prekontrolovaných objektov, v ktorých bola vykonaná fyzická kontrola zbraní a streliva na zbrojnú licenciu bolo sedem a skontrolované boli tri osoby, ktoré držia zbrane a strelivo v súkromnej držbe,“ pokračovala hovorkyňa.

„V zmysle zákona o strelných zbraniach a strelive bola zaistená jedna malokalibrová hlaveň, dve brokové dlhé zbrane, dve malokalibrové dlhé zbrane,“ doplnila Migaľová so slovami, že akcia prebiehala v popoludňajších hodinách.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM