Ľubomír Hudačko Kultúra

Po dlhých rokoch bude v Prešove: Kráľovná našej popmusic ohlásila koncert v Mestskej hale

V roku 2026 totiž oslávi životné jubileum a zároveň si pripomenie 50 rokov na scéne.

Ilustračný obrázok k článku Po dlhých rokoch bude v Prešove: Kráľovná našej popmusic ohlásila koncert v Mestskej hale
Zdroj: Facebook.com/Marika Gombitová Official

Po vypredanom vianočnom koncerte si najoceňovanejšia a najpopulárnejšia slovenská speváčka a skladateľka Marika Gombitová pripravila pre fanúšikov ďalšie veľké prekvapenie.

„Plná radosti a vďaky vás srdečne pozývam na moje narodeninové koncerty v roku 2026. Česko-slovenské turné sa uskutoční v troch mestách – v Prešove, Prahe a Bratislave. Veľmi sa na vás teším a verím, že sa tam opäť stretneme,“ pozýva na jedinečné udalosti samotná Marika.

V roku 2026 totiž oslávi životné jubileum a zároveň si pripomenie 50 rokov na scéne. Práve pri tejto príležitosti sa tak vydá na turné. ktoré ponesie názov Marika 70 Narodeninový koncert.

„Fanúšikovia sa môžu tešiť na prierez tvorby legendárnej speváčky a skladateľky zo všetkých vydaných albumov vrátane najnovších skladieb a rôznych prekvapení. Súčasťou koncertného programu budú nielen Marikine najväčšie hity či najnovšie skladby, ale aj pesničky, ktoré na koncertoch ešte nikdy nezazneli,“ uviedli ku koncertom organizátori.

Vystúpia tiež exkluzívni hostia, pôjde o viac ako dvojhodinovú audiovizuálnu show kráľovnej slovenskej popmusic.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM