Ľubomír Hudačko Rôzne

Otvorili multifunkčné ihrisko: Z močariska na Sekčove je priestor na šport!

Vynovili ihrisko, ktoré robilo obyvateľom problémy. Z bývalého močariska sa tak môžu tešiť najmä nadšenci športu, pretože si na Sekčove medzi bytovkami môžu zahrať okrem futbalu aj hádzanú či basketbal.

Ilustračný obrázok k článku Otvorili multifunkčné ihrisko: Z močariska na Sekčove je priestor na šport!
Zdroj: Dnes24.sk

Na Sibírskej ulici na Sekčove sa pri príležitosti otvorenia multifunkčného ihriska odohral aj improvizovaný exhibičný zápas poslanca Radovana Bačíka primátora Pavla Hagyariho.

Ich súpermi boli miestni mladíci, ktorí presvedčili dobrým výkonom a ponaháňali starších. Výsledkom 4:1 pokrstili vynovenie ihriska, part zahrala po skončení pre zmenu dychovka z Baštovej. Prítomní boli aj zástupcovia Spravbytkomfortu, ktorí sa na myšlienke obnovenia podieľali.

„Bývalé močarisko dlhodobo robilo problémy pre obyvateľov bytovky na Sibírskej. Aj v tomto prípade, aj v prípade ihriska v tejto lokalite, ktoré bolo dokončené v priebehu ostatných dvoch týždňov, si poslanci uvedomovali spoluzodpovednosť za riešenie problémov na tých miestach, kde sa ten reálny – mestský život odohráva,“ vyjadrila postoj k novinke hlava mesta Pavel Hagyari.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM