Ľubomír Hudačko Kultúra

Organizátori reagujú: Zavíta s Davidom Hasselhoffom na Dobrý festival aj Pamela?

Na pódiu Dobrého festivalu v Prešove sa predstaví aj Zuzana Smatanová. Organizátori prezradili tiež to, či s Davidom Hasselhoffom príde i Pamela.

Ilustračný obrázok k článku Organizátori reagujú: Zavíta s Davidom Hasselhoffom na Dobrý festival aj Pamela?
Foto: Jana Bujňáková / Zdroj: Dnes24.sk

Hoci sa Dobrý festival na prešovskom prírodnom kúpalisku blíži, organizátori ešte stále potvrdzujú nové mená účinkujúcich. Taký nabitý program si podujatie ešte nepamätá, pretože tentoraz sa naplno až v 3 dňoch môžu fanúšikovia zabávať na hudbe nielen slovenských interpretov.

„Aktualizovali sme lineup. Na oslavu našich narodenín príde aj Zuzana Smatanová, Philip Tbc Klug a Žena z lesoparku,“ znie informácia od organizátorov podujatia.

Tí pripravujú aj zaujímavé diskusie a talkshow, prehliadku bojových umení, premietanie filmov či detský kútik.

Zaujala však aj informácia, či na festival príde spolu s Davidom Hasselhoffom aj herečka tiež dobre známa zo seriálu Pobrežná hliadka.

Pamela v repertoári

„Dostali sme od vás vtipnú otázku, či s Davidom Hasselhoffom dorazí aj Pamela Anderson. Tú sme vám teda nevybavili, ale príde k nám iná dáma Sima Martausová, ktorá má vo svojom repertoári pesničku s názvom Pamela,“ dozvedeli sme sa ďalej od organizátorov podujatia. Je sa teda naozaj na čo tešiť, už o 11 dní to počas narodeninového 10. ročníka vypukne.

V piatok 16. júna sa predstavia Graham Candy, Zóna A, Slobodná Európa, spomínaná Zuzana Smatanová, Zoči voči, Metropolis či raper Vec. V sobotu zahrajú prešovské stálice Heľenine oči, Chiki liki tua, IMT Smile, Peter Nagy, ale aj Peter Bič project, brazílska Sepultura, Dario G či Sima Martausová. V nedeľu festival zakončia hviezdy v podobe charizmatickej LP, David Hasselhoff, Xindl X, Čechomor, alebo Horkýže slíže.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie