Ľubomír Hudačko Krimi

Nočná DRÁMA na benzínke v Poprade: Mladík držal ženu ako RUKOJEMNÍČKU a vyhrážal sa jej!

Policajti z Obvodného oddelenia Policajného zboru Poprad sa snažili mladého muža presvedčiť, aby sa vzdal.

Ilustračný obrázok k článku Nočná DRÁMA na benzínke v Poprade: Mladík držal ženu ako RUKOJEMNÍČKU a vyhrážal sa jej!
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Prešovský kraj

V noci z utorka na stredu došlo na jednej z popradských čerpacích staníc k mimoriadnej udalosti. Dnes24.sk o tom informovala Prešovská krajská policajná hovorkyňa.

Ako uviedli na webe noviny.sk, k incidentu došlo na čerpacej stanici na sídlisku Juh v Poprade. „Po vyše pol hodine sa policajtom podarilo útočníka zadržať a ženu zachrániť,“ dodali.

„24-ročný Popradčan násilím roztiahol uzamknuté posuvné dvere, vstúpil dnu a prešiel za predajný pult k pracovníčke. Žene priložil ku krku nôž a vyhrážal sa jej zabitím. V druhej ruke držal hrdlo od rozbitej fľaše,“ priblížila okolnosti dramatickej situácie hovorkyňa.

Vedú trestné stíhanie

Na mieste incidentu podľa jej slov zasahovalo niekoľko policajných hliadok, jeden z policajtov Obvodného oddelenia Policajného zboru Poprad sa snažil mladého muža presvedčiť, aby sa vzdal.

„Za využitia donucovacích prostriedkov bol muž obmedzený na osobnej slobode. Okresným popradským vyšetrovateľom je v prípade vedené trestné stíhanie vo veci zločinu obmedzovanie osobnej slobody spáchaného v súbehu s trestným činom nebezpečné vyhrážanie a s trestným činom poškodzovanie cudzej veci,“ doplnila Ligdayová.

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM