Prešov bude hľadať nového trénera! Hynek skončil na lavičke Tatrana, Micheľ reaguje
V kuloároch sa hovorí o Ivanovi Galádovi, Štefanovi Tarkovičovi i Jozefovi Kostelníkovi. Tretí menovaný však v minulosti mal ostrý spor so Stanislavom Šestákom.
Prvým odvolaným trénerom najvyššej futbalovej súťaže, je Jaroslav Hynek. Doterajší kormidelník nováčika z Prešova, získal s tímom v šiestich zápasoch len tri body.
Klub tak bude musieť hľadať náhradu, no aktuálne nasleduje reprezentačná prestávka a tak na to zmenu ostáva trochu času. "Rozdiel medzi druhou a prvou ligou je veľmi veľký, tu musíme zápasy vyhrávať nielen kvalitou, ale aj srdcom a nasadením. Osobne som mal pocit, akoby tréner túto informáciu nevedel preniesť na hráčov, resp. hráči to nevedeli od trénera adekvátne prijať. Plus opakované hrubé chyby niektorých jednotlivcov, to sa musí takisto zmeniť, lebo s takýmto prístupom je to cesta do pekla,“ uviedol pre šport.sk výkonný riaditeľ FC Tatran Prešov, Ľuboš Micheľ.
V Prešove bude špeciálna diskusia so silnou zostavou: Prídu Stašák, Kabrheľová a Fero Joke
Tatran prvýkrát v sezóne vyhrával: No nedal OBROVSKÉ šance a doplatil aj na cirkus Trenčanov
V kuloároch sa hovorí o Ivanovi Galádovi, Štefanovi Tarkovičovi i Jozefovi Kostelníkovi. Tretí menovaný však v minulosti mal ostrý spor so športovým riaditeľom, Stanislavom Šestákom. Micheľ to komentovať nechcel.
Nedostatočný tlak z kabíny
„Čakali sme, že štart do sezóny bude lepší, hoci úvod bol fajn. Skôr išlo o zápasy so Skalicou a Trenčínom, ktoré už neboli také dobré. Výkony nemali zlepšujúcu sa tendenciu, pritom išlo o tzv. šesťbodové stretnutia a najmä v Skalici sme mali vyhrať. Vnímali sme to tak, akoby z kabíny nebol dostatočný tlak na hráčov a chýbala im vôľa pobiť sa o dobré výsledky,“ dodal pre šport.sk Micheľ.