Deň dobrosrdečnosti v Prešove: Neznámy muž NEZIŠTNE rozdával na Sekčove sladkosti
Príbeh z Prešova ukazuje, že človek, ktorý málo má vie dať zo svojho a s nezištnou láskou.
Zuzana zažila v Prešove s deťmi veľmi zaujímavú situáciu, pri ktorej mali slzy v očiach. Vo štvrtok bol Deň dobrosrdečnosti a oni to pocítili na vlastnej koži.
„Na zastávke Martina Benku stál starší pán, nevyzeral ako bezdomovec, ale skôr ako skromný pán, ktorý toho nemá veľa. Stál na zastávke, mal v ruke tašku plnú sušienok, ktoré rozdával,“ opísala krásny zážitok ešte dávno pred Mikulášom.
Ďalšie zmeny v prešovskej MHD: Niektoré linky vynechajú viaceré zastávky + PREHĽAD noviniek
Minister dopravy Ráž nerozumie, prečo sa v Prešove protestovalo: Veď sa na obchvate robí!
„Rozdával ich nezištne a bolo vidno, že s dobrým srdcom a so slovami, že je deň dobrosrdečnosti a on chce urobiť radosť. Zastavil sa aj pri nás keďže videl, že ideme s deťmi, jedny sušienky daroval aj im. Ja som ostala milo prekvapená a deti v nemom úžase nevedeli čo majú robiť,“ priblížila ďalej v dnešnej dobe netradičné chvíle.
Na oplátku deti dali pánovi nejaké drobné aby si niečo kúpil.
„Ale najkrajšie na tom všetkom bolo, že pán peniaze vziať nechcel a keď som predsa len trvala na tom, aby si ich vzal, tak so slzami v očiach ďakoval a mňa aj deti vrúcne objal. Tu je vidno, že človek ktorý málo má vie dať zo svojho a s nezištnou láskou,“ doplnila Zuzana. Takýto zážitok sa totiž nestáva každý deň.