Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Zemplínska šírava potvrdila, že je najväčším párty miestom nielen na východe Slovenska: Tu je dôkaz! FOTO

Šírava je centrom krásnych dievčat, zábavy a hudby. Do rekreačného strediska Kamenec prichádzajú tisícky nielen slovenských návštevníkov. Po Ibize párty, na ktorú prišlo viac ako 6 tisíc ľudí, čaká slovenské more penová šou.

Ilustračný obrázok k článku Zemplínska šírava potvrdila, že je najväčším párty miestom nielen na východe Slovenska: Tu je dôkaz! FOTO
Zdroj: Dnes24.sk

Zemplínska šírava sa každý víkend stáva centrom dobrej hudby, zábavy, krásnych dievčat a tých najlepších akcií. Na podujatia organizované v stredisku Kamenec prichádzajú tisíce návštevníkov z rôznych kútov Slovenska i zo zahraničia. Inak tomu nebolo ani počas uplynulého víkendu.

Šírava sa premenila na slovenskú Ibizu. 300 ton piesku, 2,5 metrové palmy, trstinové bary, krásne gogo tanečnice, veľkoplošné pódium, beachstage priamo na pláži, top ohňostroj na oslavu leta. To všetko prilákalo k slovenskému moru viac ako 6 tisíc návštevníkov.

Zatancovať si mohli až na štyroch stageoch, kde zahrali DJ EKG, DJ Robin, BongomanElizz, DJ L.Co& DJ Conspi, DJ SPAYBLE, DJ Martin Cehelský, DJ FOLLY, DJ BEAT a ďalší. Výbornú atmosféru vytvoril aj špeciálny hosť a headliner akcie, rezident Ibiza Sensation Party, Luis Del Villar priamo zo španielskej Ibizy. „Na Zemplínskej Šírave sa mi veľmi páčilo, zahral som si aj ráno na beach stagei na afterparty, ktorá trvala až do ôsmej ráno.“

Ibiza párty je najobľúbenejšou akciou v roku aj pre domáceho DJa Robina. „Hralo sa mi výborne, pretože publikum bolo fantastické a počasie naozaj prialo. Táto akcia každoročne spája ľudí z celého Slovenska a teším sa, že tu každý rok stretnem priateľov, ktorých som dlho nevidel.“ Tento rok si návštevníci užili až dva dni skvelej hudby, Ibiza sa začala v piatok a končila až v nedeľu ráno.

Medzi ďalšie obľúbené akcie, ktoré každoročne lákajú k slovenskému moru množstvo návštevníkov je aj Penová párty. Tá na Šírave je najväčšou penovou párty v Európe.

Pre veľký záujem sa na budúci víkend uskutoční už po druhýkrát toto leto. Pripravený je mega penostroj, sexy gogotanečnice, v clubstagei zahrá DJ A – Z Best a na open air stagei DJ L.CO &DjConspi.

Čítajte tiež:

Historický festival z čias Veľkej Moravy na FOTKÁCH: Michalovce ožili slovanskými rituálmi

Piatkové námestie v Michalovciach nepraskalo vo švíkoch: FOTO z akcie pod holým nebom

Veľký letný prehľad z bazénov: Koľko tento rok stoja obľúbené dobroty?

Jedinečný FOTO návrat do leta v roku 1970: Šírava ako top turistická oblasť v Československu!

Výletná loď ponúka romantiku na Šírave: Vychutnajte si na FOTKÁCH pohľady, ktoré zažijete pri plavbe

Ibiza párty na Šírave
15
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM