Monika Földešiová Tlačové správy

Vilo Rozboril je späť! Pozrite sa, s kým spojil sily v novom projekte

Ľudia, ktorí snívajú o pomoci niekomu zo svojich blízkych a priateľov, majú od dnes väčšiu šancu premeniť svoj sen na skutočnosť. Moderátor Vilo Rozboril v spolupráci s darcovským portálom ĽudiaĽuďom.sk spúšťa možnosť registrácie námetov pre svoju novú televíznu reláciu.

Ilustračný obrázok k článku Vilo Rozboril je späť! Pozrite sa, s kým spojil sily v novom projekte
Zdroj: Webnoviny.sk

Populárny moderator Vilo Rozboril ohlásil návrat na televíznu obrazovku prostredníctvom svojho konta na sociálnej sieti. Reakcia bola veľmi priaznivá, zajediný deň označilo viac ako päťtisíc fanúšikov, že sa im táto správa páči. V novej relácii, ktorú Vilo pripravuje v spolupráci s darcovským portálom ĽudiaĽuďom.sk, bude plniť sny naprieč celým Slovenskom. „Veľmi sa teším na spoluprácu, myšlienka pomoci má veľkú schopnosť spájať. Ľudia na Slovensku majú ťažký život a ak sa mnohokrát nevedia dovolať pomoci na oficiálnych miestach, musia si pomôcť sami, teda – ľudia ľuďom. To máme spoločné, preto chceme spojiť sily. Človek nemusí byť anjelom. Stačí, ak zostane Človekom,” hovorí Vilo Rozboril.

Tí, ktorí chcú pomôcť, môžu registrovať svoje sny na špeciálnej webstránke Vilo.LudiaLudom.sk. Z databázy námetov vyberú televízni tvorcovia tie, ktoré sa budú realizovať a následne budú snívajúcich kontaktovať. Samozrejme používatelia majúmožnosť využiť aj ďalšie služby portálu ĽudiaĽuďom.sk. „Častokrát sme sa v minulosti stretávali pri rovnakých osudoch a príbehoch ľudí, ktorí boli v núdzi a potrebovali pomoc. Naša komunikácia s Vilom Rozborilom začala už dávno a výsledkom je, že spájame svoje sily a možnosti. Náš portal bude slúžiť ako zberné miesto, kam môžu ľudia posielaťnámety na sny, túžby a želania ľudí, ktorí potrebujú pomoc,“ dodáva šéf portálu ĽudiaĽudom.sk Roland Kyška.

Tvorivý tím je podľa moderátorových informácií už v plnom nasadení a začína s nakrúcaním. Ďalšie informácie o novej relácii ale ešte ostávajú tajomstvom.

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM