Monika Vengrínová Rôzne

VIDEO, ktoré nemá chybu: Ľudia to v Tatrách rozbalili parádnymi tančekmi!

Inšpirovaní svetovým hitom Happy od Pharrella Williamsa, natočili markeťáci z Vysokých Tatier video plné veselých ľudí pri lyžovačke alebo výletoch do Tatier. V pozadí s nádherným prostredím našich veľhôr i všetkého, čo ponúkajú, vzniklo podarené dielko, ktoré musíte vidieť.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO, ktoré nemá chybu: Ľudia to v Tatrách rozbalili parádnymi tančekmi!
Zdroj: Dnes24.sk

„Happy from High Tatras Slovakia“ je dielom kolektívu marketingu z Vysokých Tatier, ktorí sa inšpirovali svetovým hitom Happy od Pharrella Williamsa. V klipe je všetko, čo Tatry predstavujú, znamenajú a ponúkajú. Hlavnými hrdinami sú veselí ľudia na lyžovačke alebo výletoch do Tatier. Súčasťou happy ľudí je aj nádherné prostredie, či už sú to štíty Tatier, horské strediská Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso alebo služby s týmto prostredím spojené, ako lanovky, hotely, gastronómia.

Pharell Williams v spolupráci s United Nation Foundation vytvoril projekt 24 hours of happiness, kde vyzýva ľudí na vytvorenie videa Happy. Na základe tohto vznikajú videá Happy from London, Paris, Munchen a podobne, kde ľudia tancujú vo svojom prirodzenom prostredí. Autori zasielajú tieto videá do vydavateľstva, kde z nich vznikne 24-hodinový hudobný klip a každý, kto video vytvorí, má šancu, že práve jeho zábery sa v tomto svetovom projekte objavia.

„Tak ako sa snažíme sledovať svetové trendy v poskytovaní služieb v cestovnom ruchu, sledujeme aj trendy v oblasti marketingu a PR a zapojili sme sa do tohto projektu. Okrem účasti v projekte 24hours of happiness, vidíme potenciál aj v samotnom videu, ktoré príťažlivou formou prezentuje krásu a ponuku našich Tatier celému svetu,“ povedala Zuzana Fabianová z Tatry Mountain Resorts.

Foto: ilustračné

Happy from High Tatras Slovakia
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM