Krimi

V Humennom došlo k dopravnej nehode: Dve autá sa zrazili na svetelnej križovatke

V Humennom na križovatke ulíc Mierová, Brestovská a Štefánikova došlo k zrážke dvoch osobných áut. K videniu boli po nehode všetky záchranné zložky. Pozrite si foto priamo z miesta.

Ilustračný obrázok k článku V Humennom došlo k dopravnej nehode: Dve autá sa zrazili na svetelnej križovatke
Zdroj: Dnes24.sk

K dopravnej nehode došlo včera o 12:30 na križovatke ulíc Mierová, Brestovská, Štefánikova. Zrazili sa tam dve osobné autá, podľa polície za volantom auta značky Citroën Berlingo sedel vodič a Renault Thalia riadila vodička, ktorá však mala v aute ešte dve spolujazdkyne.

Ako pre Humenné 24 uviedla krajská policajná hovorkyňa Jana Migaľová, podľa doposiaľ zistených informácií vodič na Citroëne išiel po Mierovej a pri prechádzaní cez svetelnú križovatku si nevšimol, že na semafore svieti červená, s autom nezastavil, ale pokračoval v jazde, v opačnom smere takisto po Mierovej išla vodička s úmyslom odbočiť cez križovatku vľavo na Brestovskú a tak došlo k stretu.

„Dychová skúška u oboch vodičoch bola negatívna,“ podotkla Migaľová. K vážnejšiemu zraneniu osôb podľa nej pri nehode našťastie nedošlo. Škody na vozidlách však dosiahli výšku asi tritisíc eur.

Dopravná nehoda na humenskej križovatke
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM