Rôzne

Týždeň, kedy je Humenné plnšie: Koná sa aj plno lákavých podujatí, tu je ich výber

Vianočný týždeň je tu. A keď dostanete chuť počas neho vyraziť si, tak vedzte, že aj takéto podujatia sa budú konať v Humennom.

Ilustračný obrázok k článku Týždeň, kedy je Humenné plnšie: Koná sa aj plno lákavých podujatí, tu je ich výber
Zdroj: Pixabay.com / CC0 1.0

Streda: DJ EKG

V Arena Night Clube sa počas stredajšieho večera predstaví jeden z najžiadanejších a najobľúbenejších slovenských dídžejov a podľa organizátorov môžete zažiť jeho nezameniteľnú šou.

Štvrtok: Štefanská zábava

V Castle Music Cube si môžete na Štefana vychutnať tanečnú zábavu so skupinou Esta. Pred časom sme vám s jedným z členov tejto obľúbenej skupiny zo Zubného priniesli rozhovor. Nájdete ho tu.

Piatok: 15 rokov kapely .Stepaside.

V History Art & Music Clube sa môžete v piatok hudobne odreagovať, popočúvať nové, ale aj niektoré staré odpaľováky miestnej kapely .Stepaside., ktorá oslavuje svoje 15. výročie. Začiatok o 20:30 hod.

Sobota: Humenné Cup 2019

V sobotu sa v Mestskej športovej hale v Humennom bude konať volejbalový turnaj mužov a to za účasti domáceho ŠK Gymnázium a extraligových tímov z Prešova a Košíc. Začiatok prvého zápasu je o 10:00 hod.

Nedeľa: Vianočné intermezzo

V nedeľu bude History Art & Music Club dejiskom špeciálneho vianočného koncertu. Predvedú sa dvaja invenční hudobníci. Spevák Igor Kucer a gitarista Peci Uher. Začiatok o 18:00 hod. Rozhovor s prvým menovaným nájdete tu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Neunikla vám táto archívna fotogaléria? Fotky podnikov, kam sa Humenčania chodievali baviť.

Zaspomínajte si: Archívne fotky podnikov, kam sa Humenčania chodievali baviť
4
Galéria
Zdroj: Okresný úrad Humenné

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM