Monika Földešiová Tlačové správy

Tip na knihu: Nezabudni na mňa je plná romantiky a vtipu!

Čo keby ste dostali šancu začať pokazený vzťah ešte raz. Odznova? A s informáciami, ktoré už o partnerovi máte, aby ste sa vyhli zbytočným hádkam, hlúpym nedorozumeniam a trápnym zakopnutiam?

Ilustračný obrázok k článku Tip na knihu: Nezabudni na mňa je plná romantiky a vtipu!
Zdroj: Dnes24.sk

Toto je hlavná zápletka novej knihy mimoriadne obľúbenej Alexandry Potterovej Nezabudni na mňa .

Je to už jej piata kniha v slovenčine a čitateľky sa opäť môžu tešiť na perfektne čítavú romantickú komédiu. Hlavná hrdinka Tess zažila nečakaný rozchod. Veľmi rýchlo si uvedomí, že za stroskotanie vzťahu so Sebom je zodpovedná práve ona. Neustála sa obviňuje a ľutuje, až si nakoniec opitá počas silvestrovskej noci v kostýme sexi mačičky želá, aby Seba nikdy nestretla.

Ráno ju okrem hroznej opice zobudí veľmi divný pocit.
Nový rok, nová šanca.
Čo bude Tess robiť, keď zistí, že sa jej želanie splnilo? Dostane totiž možnosť prežiť svoj vzťah ešte raz, bez chýb a tak, aby všetko išlo podľa jej očakávaní. Podarí sa Tess napraviť to, čo už raz spackala? Aké to bude prežívať znovu všetky okamihy zaľúbenosti s človekom, ktorého už dokonale pozná? Je vôbec vzťah so Sebom to, čo v živote hľadá?

„Základné čítanie pre tých, ktorí si myslia, že všetci sa majú lepšie,“ napísalo Company. Alexandra Potterová si získala desaťtisíce čitateliek už aj na Slovensku. Jej vtipné romantické príbehy (na niektoré už predala filmové práva) totiž miestami pripomínajú romány Betty MacDonaldovej, Sophie Kinsellovej alebo príhody Bridget Jonesovej. Sú ideálnym oddychovým čítaním na víkend alebo po stresujúcej práci.

Začítajte sa do 1.kapitoly novinky Nezabudni na mňa.

Tip na knihu: Nezabudni na mňa je plná romantiky a vtipu!
4
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM