Tlačové správy

Tip na knihu: Milujete thrillery? Pri novinke od Jozefa Kariku prestanete od strachu dýchať!

Vychutnajte si mysteriózny triler plný hrôzy od slovenského autora, ktorý už dokázal, že vie písať. Jeho série V tieni mafie a Na smrť si získali desaťtisíce čitateľov a tí sa už nevedeli dočkať ďalšej knihy Jozefa Kariku.

Ilustračný obrázok k článku Tip na knihu: Milujete thrillery? Pri novinke od Jozefa Kariku prestanete od strachu dýchať!
Zdroj: YouTube.com

Tentoraz to je desivý príbeh Strach s nadprirodzenými prvkami, ktorý však prináša aj citlivé rozprávanie o tom, ako naše životy ovplyvňuje detstvo… a vlastne všetko, čo sme ako deti zažili.

Hlavným hrdinom trileru Strach je vyhorený tridsiatnik, ktorý sa po rokoch vracia do prímestskej štvrte na úpätí hory ukrývajúcej mrazivé tajomstvo: vo výnimočne studených zimách sa tam strácajú deti.

Za zvláštnych okolností tu miznú deti. Stalo sa to v zime roku 2012, 1985 a 1963, možno aj predtým. Súvisia tieto prípady? Azda naozaj existuje akýsi cyklus? Nedávalo mi to zmysel, podobné konštrukcie sa mi zdali smiešne. Lenže aj tak… Olizol som si doráňaný palec, myšlienky prehodili výhybky, rozbehli sa po inej koľaji. Detská postava za kríkmi, akoby bez očí. Papierové deti, napadlo mi absurdné slovné spojenie. Celé roky som si naň nespomenul. Čosi ich unáša a mení na… Na čo vlastne? Na prízraky – ohyzdných lovcov poľujúcich na ďalšie deti?

Spolu s bývalou láskou a kamarátmi musí čeliť nielen zlomyseľnej sile, ale aj tieňom vlastnej minulosti. Všetky pády a sklamania, ktoré dovtedy zažil, sú ničím oproti peklu striehnucemu na miestach, kde vyrastal.
„Každý máme svoje detské strachy, ktoré nás nebadane sprevádzajú a ovplyvňujú po celý život. Je dosť možné, že čitateľ v tejto knihe narazí na to, čo ho od detstva desí,“ vysvetľuje Jozef Karika, ktorý ponúka naozaj výdatnú porciu strachu . Pri čítaní mysteriózneho trileru plného hrôzy zažijete pravý, nefalšovaný strach na vlastnej koži.

Tip na knihu: Jozef Karika Strach
1
Galéria
Tip na knihu: Jozef Karika Strach
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM