Rôzne

Tento týždeň sa dočkajú milovníci vianočných trhov: Čo ešte bude možné v Humennom zažiť?

Úvod nového týždňa tradične patrí aj zmapovaniu tých najlákavejších podujatí, ktoré sa počas neho uskutočnia v Humennom. Zoznámte sa s nimi.

Ilustračný obrázok k článku Tento týždeň sa dočkajú milovníci vianočných trhov: Čo ešte bude možné v Humennom zažiť?
Zdroj: Dnes24.sk

Streda: Bílé Vánoce Lucie Bílé II

Lucie Bílá a je Bílé Vánoce patria už tradične k predvianočnému obdobiu. Jej prevedenie Ave Maria, Tichá noc nenechá nikoho ľahostajným a vychutnať si ho tentoraz budú môcť aj Humenčania a spol. v Mestskej športovej hale v stredu od 19:00 hod.

Štvrtok: Rozsvietenie jedličky

Vo štvrtok sa bude na Námestí slobody rozsvecovať vianočný stromček (18:15 hod.). A predchádzať tomu bude v Dome kultúry rozprávkový muzikál Perinbaba (17:00 hod.).

Piatok/sobota: Humenské vianočné trhy

Tento týždeň sa uskutoční taktiež 24. ročník Humenských vianočných trhov. Ich súčasťou bude aj program, ktorý sa bude konať 6. decembra pri Fontáne lásky. V rámci neho sa okrem iných predstaví známa kapela Smola a Hrušky. Viac info tu.

Piatok/sobota/ne­deľa: Šťastný nový rok

V piatok (o 19:30 hod.), v sobotu (19:30 hod.) aj v nedeľu (17:30 hod.) bude KIno Fajn premietať novú slovenskú romantickú komédiu Šťastný nový rok. Popis: Vianočná romantická komédia v réžii Jakuba Kronera s výnimočným hereckým obsadením, natočená v zimnom prostredí Vysokých Tatier. Scenár filmu sa začína pár dní pred Vianocami a končí na Nový rok a cez množstvo komických, ale i romantických situácií ukazuje, že láska má veľa podôb, ale nakoniec si každého nájde.

Sobota: Red hot chili peppers – revival

Red Hot Chili Peppers, americkú rockovú skupinu zrejme netreba bližšie predstavovať a česká revival kapela rozbalí v sobotu v History Art & Music Club ich hity. Začiatok koncertu je naplánovaný na 20:30 hod.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Videli ste už túto fotogalériu? Fotky spred 40 rokov. Aj takéto bolo kedysi mesto Humenné.

Fotky spred 40 rokov vyvolávajú plno spomienok: Aj takéto bolo kedysi Humenné
6
Galéria
Zdroj: Okresný úrad Humenné

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM