Tlačové správy

Svet práce v Košiciach navštívia aj veľkí zamestnávatelia

Prvý ročník medzinárodného veľtrhu práce a rozvoja SVET PRÁCE prinesie do Košíc už čoskoro pestrú ponuku príležitostí pre firmy aj uchádzačov o zamestnanie. Chýbať nebudú kľúčoví ekonomickí hráči v regióne, s náborom nových tvárí počíta napríklad veľkoobchod METRO.

Ilustračný obrázok k článku Svet práce v Košiciach navštívia aj veľkí zamestnávatelia
Zdroj: Dnes24.sk

METRO Košice v súčasnosti na trvalý pracovný pomer zamestnáva 206 ľudí na manažérskych aj základných pozíciách, poskytuje možnosť výkonu absolventskej praxe absolventom VŠ, možnosť brigádnickej práce a prostredníctvom siete lokálnych dodávateľov je úzko naviazané aj na ďalších na zamestnávateľov v celom regióne.

„Po nedávnej modernizácii distribučnej platformy vznikli v košickom METRO pracovné pozície napríklad pre vodičov s vodičským oprávnením skupiny C či asistentov distribúcie. Na základe našich dobrých skúseností z podobných akcií preto očakávame, že aj na Svete práce nájdeme opäť niekoľko nových kolegov,“ hovorí riaditeľ METRO Košice Peter Miklovič.

Z odvetvia veľkoobchodu a maloobchodu, ktoré v rámci prieskumov dlhodobo hlási najoptimistickejšie náborové plány, bude METRO na veľtrhu jedným z najväčších vystavovateľov. Podľa odhadov z pilotného nultého ročníka ponúkne na Svete práce vyše päťdesiatka spoločností viac ako tisícku pracovných pozícii. Buďte pri tom aj vy!

SVET PRÁCE
KEDY? 04. – 05. júna 2014
KDE? STEEL ARÉNA Košice
Nerudova 12
040 01 Košice

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM