Tlačové správy

Špičková káva, profi baristi aj prekvapenia: Do tejto humenskej kaviarničky sa oplatí zájsť!

Príjemné prostredie, profesionálna obsluha a predovšetkým káva, ktorá naozaj chutí? Tak o jednom takom mieste v Humennom vieme. Kaviareň, ktorú stojí za to navštíviť.

Ilustračný obrázok k článku Špičková káva, profi baristi aj prekvapenia: Do tejto humenskej kaviarničky sa oplatí zájsť!
Zdroj: Dnes24.sk

Kaviareň Adel cafe, ktorú nájdete na južnom námestí v Humennom, stabilne ponúka prémiovú taliansku kávu značky Costadoro Coffee Lab, 100% arabicu, pričom pravidelne je v ponuke aj vždy iný druh plantážnej kávy, teda kávy vypestovanej na určitej konkrétnej plantáži. Ide hlavne o kávy z Afriky, Južnej a Strednej Ameriky.

Káva so sebou, pokec o káve

Mamičky si v Adel cafe môžu vychutnať bezkofeínovú kávu. Ak vás pohltila uponáhľaná doba a nikdy nestíhate, k dispozícii máte kávu so sebou. Ak sa chcete o káve dozvedieť viac, baristi – špecialisti na prípravu kávy, sa s vami o káve veľmi radi a fundovane aj porozprávajú.

Káva je v tejto kaviarni pripravovaná podľa talianskych štandardov: na dobrom stroji, kvalitná káva čerstvo namletá na kvalitnom mlynčeku a pripravená šikovnými rukami baristu. Šľahačka na Írskej, Alžírskej alebo Viedenskej káve je vždy čerstvo vyšľahaná. Šľahačka v spreji je úplne neznámy pojem!

„Umelecké diela“

Tak, ako sa na pravú a modernú kaviareň patrí, aj v Adel cafe môžete zažiť trochu umenia. Diela, ktoré majstri baristi dokážu nakresliť na cappuccino a caffe latte len jednoduchým nalievaním našľahaného mlieka do kávy, vždy potešia. Rovnako aj deti si už zvykli vopred vypýtať na svoje detské čokoládové cappuccino obrázok aký len chcú.

Vždy možnosť objavovať

Adel cafe sa podáva fajnová belgická čokoláda značky Callebaut. V ponuke sú okrem známeho piva Prazdroj aj pivá z menších českých pivovarov, vína z malých, ale kvalitných vinárstiev, pravé ovocné destiláty a pre fajnšmekrov kaviareň pripravuje do ponuky tie najlepšie whisky, aké sa dajú momentálne za dobrú cenu ochutnať.

(PR)

Do tejto humenskej kaviarničky sa oplatí zájsť!
8
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM