Tlačové správy

RegioJet už spustil predaj lístkov na novú trasu Bratislava-Košice: Cena začína od 9 eur!

Súkromný vlakový dopravca RegioJet už zahájil predaj cestovných lístkov na novú trasu Bratislava – Žilina – Košice, ktorá sa spúšťa 14. decembra 2014. Žlté vlaky pôjdu trikrát denne tam a späť.

Ilustračný obrázok k článku RegioJet už spustil predaj lístkov na novú trasu Bratislava-Košice: Cena začína od 9 eur!
Zdroj: Dnes24.sk

Cestovný lístok objednaný cez on-line rezervačný systém na stránke www.regiojet.sk z Bratislavy do Košíc, je možné zakúpiť už od 9 eur. Nákup lístkov je možný aj na pobočkách RegioJet a STUDENT AGENCY.

„RegioJet umožní svojim cestujúcim pohodlne, bezpečne a rýchlo cestovať na trase Bratislava – Žilina – Košice a späť. Zároveň sme pre nich pripravili zvýhodnenú cenu cestovného, napríklad z Bratislavy do Košíc už od 9 eur v Štandarde. Máme tiež triedy Relax a Business, ktoré sú cenovo výhodnejšie oproti konkurencii a navyše tu cestujúci získajú nadštandardné služby, ktorými sme povestní,“ hovorí Radim Jančura, majiteľ STUDENT AGENCY holding, do ktorého RegioJet patrí a dodáva "bohužiaľ, ŽSR nám zatiaľ nedali polovicu pobočiek, o ktoré sme žiadali a preto sa snažíme motivovať našich cestujúcich, aby si lístky kupovali rýchlou, dostupnou a modernou formou, tzn. zakúpením cez náš rezervačný systém.“

Pre jednoduchšie objednávanie a správu svojich lístkov môžu zákazníci využiť Kreditový lístok RegioJetu. Táto karta má hneď niekoľko výhod:
1. je zdarma
2. je prenosná
3. je doživotná
4. umožňuje cestujúcemu ešte výhodnejšie cestovanie
5. jednoduché vybavenie – stačí sa registrovať na webe a zákazník ju hneď môže využiť
6. možnosť zrušenia zakúpeného lístka 15 min. pred odjazdom bez poplatku

Ďalšie ukážky cien cestovných lístkov (viac na www.regiojet.sk):

Bratislava – Kysak 9,00 Eur Trnava – Vrútky 5,90 Eur
Bratislava – Trenčín 4,40 Eur Trnava – Košice 9,00 Eur

Trenčín – Kysak 9,00 Eur
Trenčín – Ružomberok 4,70 Eur

RegioJet tiež umožňuje platiť lístky prostredníctvom platobných kariet v rámci systému 3D Secure, čo poskytuje klientovi bezpečné prevedenie operácie. Dáta totiž klient píše na stránke danej banky, nie na stránke obchodníka.

Plánované časy nastávajúcich trás vlakov Bratislava – Košice (odjazd) i v druhom smere nájdete v tabuľke vo fotogalérii.

Na uvedenej trase ponúkne RegioJet cestujúcim jedálny vozeň s ponukou teplých a studených jedál. Naviac, rodiny s deťmi môžu využiť detské kupé, kde sú hračky, skladačky či TV s rozprávkami.

V každom vozni bude jeden člen palubného personálu – stevard či stevardka, ktorí sa budú starať o obsluhu cestujúcich a členov palubného personálu doplnia tiež baristi, pripravujúci zákazníkom objednané občerstvenie. Žlté vlaky RegioJet ponúknu cestujúcim do/z Košíc nadštandardný servis na palube, ktorým je vlakový dopravca povestný:
• káva a nápoje zdarma
• prístup k internetu zdarma
• zábavný portál – možnosť sledovania filmu, počúvanie hudby, čítanie elektronických kníh, hry
• prípojka 230 V
• denná tlač a časopisy zadarmo
• možnosť zakúpiť si palubné občerstvenie za nízkonákladové ceny .

RegioJet spustil predaj cestovných lístkov na novú trasu Bratislava – Žilina – K
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM