Rôzne

Podpora turizmu v kraji? Prvákov čakalo na konci roka takéto prekvapenie

Takmer tri a pol tisícky prvákov v našom kraji dostalo k vysvedčeniu špeciálnu odmenu. Darček, ktorý rozdávala krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severovýchod Slovenska.

Ilustračný obrázok k článku Podpora turizmu v kraji? Prvákov čakalo na konci roka takéto prekvapenie
Zdroj: TASR

Ide o jednu z prvých aktivít letnej kampane zameranej na podporu domáceho turizmu v podaní tejto organizácie. Pre deti pripravila letný turistický darčekový balíček – omaľovánku, pexeso a špeciálnu spoločenskú hru. Propagačný materiál nesie názov Objavujeme Prešovský kraj. Pozrite si fotogalériu…

„Chceme takto osloviť aj najmenších turistov a ich rodiny, aby sa pri plánovaní svojich dovoleniek v Prešovskom kraji inšpirovali krásami nášho kraja, ktoré sú znázornené v omaľovánke, pexese a spoločenskej hre,“ priblížil riaditeľ KOCR Severovýchod Slovenska Martin Janoško.

Podľa jeho slov už organizácia spustila aj ďalšiu podpornú akciu, cielenú na vyššie vekové skupiny – facebookovú foto súťaž a pripravené sú aj štyri letné víkendové stretnutia cyklistov na Sninských rybníkoch, v Pieninách – v Haligovciach, vo Vysokých Tatrách a v Levočskej doline. Podrobnosti o všetkých súťažiach či akciách nájdete na www.severovychod.sk.

Titulné foto: ilustračné

Podpora turizmu v kraji? Prvákov čakalo na konci roka takéto prekvapenie
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM