Pod Vihorlatom sa stretnú historické vozidlá: Zastávku budú mať aj v Humennom
Bude sa na čo pozerať. A obzvlášť si prídu na svoje obdivovatelia historických vozidiel. Tie totiž už čoskoro budú mať zraz pod Vihorlatom.
Radíte sa medzi obdivovateľov historických automobilov? Už čoskoro si budete môcť nejaké pozrieť na vlastné oči. Neprehliadnite nasledujúce informácie.
V dňoch 21.-22. septembra sa v Snine uskutoční Stretnutie historických vozidiel pod Vihorlatom 2019. Podujatie je dvojdňové a neobíde ani mesto Humenné.
Kedy, kde ich teda bude možné vidieť? O 10:30 hod. odštartuje prvá etapa a od 11:00 do 12:30 hod. by mali byť veterány v obci Zubné. Na 13:00 hod. je naplánovaný ich príchod do Humenného, od 14:30 hod. sa budú nachádzať v okolí skanzena. V našom meste by mali pobudnúť do 15:30 hod.
Následne naberú smer Belá nad Cirochou (16:00 – 17:00 hod.) a späť v Snine budú o 17:15 hod. Na druhý deň, v nedeľu, je na programe ich stretnutie v Košiciach – Bankovský kopec.
Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.
Uplynulý týždeň bol v Humennom jarmok. Pripomeňte si ho prostredníctvom tejto fotogalérie.
Hl. foto: ilustračné