Tlačové správy

Parkovisko za Vihorlatom plné smiechu a dobrej nálady: Takto sa bavilo Humenné!

(PR) - Sobota 11. októbra bola v Humennom dňom smiechu a dobrej nálady. V Humennom totiž Miroslava Zajcevová, kandidátka na primátorský post, zorganizovala pre Humenčanov ďalšiu zaujímavú akciu. Tentoraz išlo o podujatie Humenné sa baví, ktorému prialo aj počasie.

Ilustračný obrázok k článku Parkovisko za Vihorlatom plné smiechu a dobrej nálady: Takto sa bavilo Humenné!
Zdroj: Dnes24.sk

Teplota vystúpila na príjemných 20 stupňov a na Humenčanov sa celý deň usmievalo slnko.

Pre najmenších

Na parkovisku za Vihorlatom sa už tradične po Hurkárskych slávnostiach stretli ľudia, ktorí sa radi zabavia a stretnú známych či priateľov. Program bol naozaj bohatý a organizátorka myslela na všetkých. Pre tých najmenších boli pripravené rôzne súťaže, nafukovací hrad s basketbalovými košmi, tvorivé dielne, kde si mohli deti vďaka pečiatkam, farebným pastelkám a ďalším pomôckam niečo pekné nakresliť, namaľovať alebo všeličo možné vyrobiť.

V akcii aj sprejeri

Tí starší si vychutnali vystúpenia spevákov, tanečníkov, zabávačov, hudobnej skupiny a nakoniec si mohli sami zatancovať pod holým nebom. Na akordeón hral Ladislav Holováč z Pčolinného, tancoval FS Šiňava, spievali Rusinsky holosy, vtipkoval Jožko Jožka a do tanca hrala hudobná skupina, najlepšia v celom chotári – Alegro. Zatiaľ čo sa publikum zabávalo, sprejeri v duchu tradície nasprejovali na veľký banner humenský kaštieľ.

Ďalšie prekvapenia

Akcia trvala od 11. hod. do 20. hod. Po celý čas si deti mohli zamaškrtiť na cukrovej vate, dospelí si zas mohli pochutiť na hurkách a ďalších špecialitách za ľudové ceny. Zovšadiaľ sa ozýval smiech a potlesk, ľudia si pochvaľovali dobrú zábavu a chutné jedlo. Miroslava Zajcevová sľúbila, že s akciami nekončí a Humenčania sa môžu tešiť na ďalšie prekvapenia.

Takto sa bavilo Humenné!
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM